Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Šventikė

Tai stiprus moteriškas pradas, stipri intuicija. Jūsų protas turi pasikliauti širdimi. Taip pat, tai gali reikšti protingą moterį, kuri yra kilniaširdė ir pasirengusi jums padėti. Taip pat, tai reiškia gerus pokyčius, jeigu vadovausitės aukštomis moralinėmis vertybėmis.

Šventiko taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Reiškia intuityvų naujų sprendimų ieškojimą. Gali reikšti iki šiol paslėptus faktorius, įtakojančius jūsų darbą ir šeimyninį gyvenimą. Šiuo laikotarpiu jūs pilnas paslapčių, o jūsų psichiniai gebėjimai nepaaiškinamu būdu daro įtaką artimiesiems. Paslaptys, mistika, ateitis kol kas nėra atskleista, moteris kuri domisi užklausėju (jei vyras), jei klausėja moteris ši korta rodo ją pačią; tyla, atkaklumas/valios jėga; išmintis, mokslas.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Reiškia problemas, kurios atsirado dėl nepakankamo numatymo. Tai taip pat paviršutiniškų žinių simbolis. Moterims supratingumo nebuvimas ir nesugebėjimą bendradarbiauti su savo lyties atstovėm. Vyrams – priešiškumas tokioms moteriškoms savybėms kaip švelnumas, minkštumas, sentimentalumas, rūpestingumas.
Aistra, stiprus potraukis, moralinis ar fizinis azartas/užsigeidimas, entuziazmas, pasipūtimas, paviršutiniškas žinojimas/mokėjimas/išmanymas.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Paslaptys, paslėpti jausmai, intuicija, hileris, moteriška jėga, tylus potencialas, pasąmonė, paslėpta motyvacija, paslaptingos įtakos, besiformuojantys talentai, paslaptis privalo būti atskleista, pasitikėk savo intuicija,matyti daugiau nei kad yra įprasta, prisimenant kažką reikšmingo.

Šventikė

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “šventikė” / “žynė” / “didžioji žynė”.

Add Comment