Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Būrimas paprastomis kortomis

Būrimas paprastomis kortomis (žaidimo kortomis) yra viena iš seniausių būrimo metodikų, kuri sėkmingai naudojama ir šiandien. Šis būrimas paprastesnis nei Taro kortų būrimai, tačiau užtikriname, kad būrimai paprastomis kortomis yra ne mažiau įdomūs ir labai veiksmingi.

Kaip ir kituose kortų būrimuose čia yra įprasta konsultuotis meilės, karjeros ar net ateities nuspėjimo klausimais. Žmonės nustemba, kai uždavę klausimą kartais sulaukia labai aiškaus ir konkretaus atsakymo. Atrodo, tarsi visatos jėgos tik ir laukė, kada Jūs pasiteirausite.

Atverskite

 

 

Atverskite

 

 


Atverskite

 

 

Sėkmingam būrimui paprastomis kortomis svarbu, kad tinkamai atsiribotumėte nuo kasdienių rūpesčių. Išvalykite mintis ir atpalaiduokite kūną. Kai tik būsite pasiruošę – pradėkite. Trijų kortų būrimas dažnai naudojamas priskiriant kiekvienai kortai laiko tarpsnį.

• Prieš atverčiant kortas labai svarbu nuspręsti ko siekiate ir užduoti klausimą. Pavyzdžiui, galima sutelkiant visų trijų kortų dėmesį į ateitį. Tokiu atveju pamatysite tris svarbius netolimos Jūsų gyvenimo ateities įvykius. Kartais visos trys kortos gali duoti užuominų apie vieną, tačiau itin reikšmingą Jūsų gyvenimo įvykį ar etapą.
• Jeigu neturite daug patirties kortų dėstyme ir reikšmių interpretavime – paprastesnis būrimas “Praeitis / Dabartis / Ateitis” (pagal kortų išdėstymo eiliškumą).

Panašūs būrimai: Praeitis, Dabartis, Ateitis lenormand kortomis. / Taro kortos – praeitis, dabartis, ateitis.