Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bokštas

Bokštas yra sutrikimų ir konfliktų įsikūnijimas. Tai nenumatyti įvykiai, avarijos, skyrybos, traumos. Tai dideli pokyčiai, neišvengiamai susiję su praradimais ir nuostoliais.

Bokšto taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Tai pati blogiausia Didžiojo Arkano korta. Ji reiškia permainą į blogą, esančios situacijos pabaigą, be to staigią ir labai greitai. Konflikto, griūties, egzistuojančios gyvenimo tvarkos pabaigos simbolis. Gali reikšti netikėtą sprendimą. Įvykiai, kurių nelaukiame, bet jų rezultatas gali pakeisti mūsų gyvenimą. Kančia, bėda, vargas, skurdas, neturtingumas, nepalanki padėtis, nelaimė, didžiulė nelaimė, katastrofa, gėda, negarbė, apgaulė, apgavystė, suktybė, griovimas – naikinimas.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

reiškia priklausomybę esančioms aplinkybėms, kurios šiuo momentu negali būti pakeistos. Apribotos galimybės išreikšti jausmus, individualumo engimas. Tas pats + engimas, priespauda, įkalinimas, tironija.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Žlugdymas iš išorės, netikėti įvykiai, atskleidimas, apokalipsė, visiškas senų dalykų žlugimas kad būtų išpranašaujami nauji, priėmimas kad jokia gynyba nėra visiškai saugi, mokykis prisitaikyti ir prisiderinti greitai, staugus – netikėtas viso reikalo pamatymas, dramatiška suirutė, pasikeitimas sėkmėje, netikėti iššūkiai, chaosas aplink tave.

Bokštas

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “bokštas”, “griūvantis bokštas”.

Add Comment