Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Būrimas angelų kortomis

↻ Naujos kortos

Atverskite

 

 

Atverskite

 

 


Atverskite

 

 

Laikykite meilę savo širdyse susisiekdami su šiomis kortomis, ir prašykite savo angelų ypatingo gyvenimiško klausimo apšvietimo.

Angelų kortų naudojimo tvarka labai paprasta – tiesiog nusiraminkite, susikaupkite ir atverskite (paspaudžiant pele) po vieną atvaizdą nuodugniai analizuodami kokią žinią Jums perteikia kiekviena korta. Nėra svarbu kortų atvertimo eiliškumas, galite tai daryti iš dešinės į kairę, iš kairės į dešinę arba pradėti nuo vidurio, tačiau svarbu visą savo dėmesį sukoncentruoti į tai ką darote. Dėl to būrimui verta tinkamai pasiruošti – padėti į šalį kitus rūpesčius, į angelų kortas kreiptis tylioje, ramioje aplinkoje.

Kaip pasiūlymas, pirmoji korta gali reprezentuoti netolimą praeitį, vidurinė dabartį ir dešiniausioji korta atneš žinutę sakančią apie ateitį. Arba galite visas tris kortas sieti su bendra žinute dabarčiai iš tavo angelų. Tikėk kokie jausmai be ateitų skaitant išsirinktų kortų reikšmes ir prašyk angelų pagalbos dėl bet kokių abejonių, kurias gali patirti.

Kartais sulaukiame klausimų, ar gydomosios angelų kortos iš tiesų veikia. Tačiau reikia suprasti, jog čia ne vieta ieškoti garantijų, ypač tiems, kurių tikėjimą temdo abejonės. Tačiau paminėsime, jog mus pasiekia ir padėkų, bei liudijimų laiškai, kuriais dalintis čia būtų mažiau nei padoru. Juk tos istorijos tokios asmeniškos ir individualios… Nepaisant to, tikime, jog žmogaus pasamonės galia jam leidžia įtakoti savo lemtį ir karmos pagalba kiekvienas gali rasti išeitį net ir pačioje sudėtingiausioje situacijoje.