Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Šaunu jei nusprendėte susipažinti su Lenormand taro kortomis!

TIesa, verta žinoti, jog tai nėra tikrosios “Taro” kortos (nes tai visai kitas kortų rinkinys). Tačiau nepaisant to, šios kortos sėkmingai naudojamos jau šimtus metų, ir Jūs galite nesunkiai išmokti atskleisti Lenormand kortų paslaptis.

Žemiau galite atversti savo Lenormand kortą. Tai bus Jūsų dienos korta šiai dienai.

Atverskite

 

 


Lenormand kortos pavanditos pagal Marie-Anne Lenormand kuri gyveno Prancūzijoje 1772 – 1843 metais.

Ši moteris išgarsėjo savo tiksliais ateities nuspėjimais, o tai padaryti jai padėjo būtent šios kortos. Teisingai išpranašavusi karališkos šeimos likimą Marie-Anne Lenormand tapo žinoma ne tik savo šalyje, bet ir svetur.

Lenormand kortų dėlionės kaip ir visi kiti būrimai šioje svetainėje yra prieinami visiškai nemokamai

 

Išbandykite 

Panašiai kaip ir Taro kortų sistemoje, šios kortos turi paveikslėlius, kurie padeda interpretuoti pranašaujamą situaciją. Sakoma, jog kiekviena Lenormand kortos detalė yra svarbi, todėl ne visuomet galima pasikliauti pirmu įspūdžiu, galbūt atsivertusi korta žymi kur kas gilesnę prasmę. Greičiausiai tai pastebėti pavyks ne kiekvienam, arba bent jau ne iškart, todėl būrimas Lenormand kortomis reikalauja šiek tiek praktikos bei įgūdžių.

Sukaupta patirtis bei intuicija padės pajausti ką nori pasakyti kortos. Pastebėsite, jog tarp Jūsų bei Lenormand taro kortų užsimezga savotiškas, įgalinantis ryšys, o kortų kaladė tampa ne paprastu paveikslėlių rinkiniu, bet galingu įnagiu leidžiančiu geriau suprasti savo padėtį bei suteikiančiu subtilių užuominų apie tai, kaip pakreipti likimą norima linkme.

Pažymėtini įvykiai kuriuos numatė Lenormand kortos:

Karalienės Marijos Antuanetės (Marie-Antoinette) likimas. “Jūsų didenybe, deja Jums gyventi liko vos keletas metų. Jūsų gyvenimą nutrauks giljotina.” – tokią pranašystė pasitvirtino ir praėjus ketveriems metams jai buvo įvykdytas teismo nuosprendis.

Prancūzijos revoliucijos veikėjo Žano Polio Marato (Jean-Paul Marat) nužudymas buvo išpranašautas 1793 jam apsilankius pas Lenormand Paryžiaus būrimo salone.

Napoleono Bonaparto (Napoleon Bonaparte) pralaimėjimas Rusijos kariams.

Rusijos karo veikėjų Pavelo Pesletio (Pavel Pestel) ir Sergejaus Muravjovo-Apostolo (Sergey Mouraviov-Apostol) egzekucija.

Kompozitoriaus Džoakino Rosinio (Gioacchino Rossini) likimas. Lenormand kortos 1829 metais jam rodė artėjančia muzikinės karjeros pabaigą. Vėliau iš tiesų tapo virėju, mirė 1868 metais.

Rašytojo novelisto Onorė de Balzako (Honoré de Balzac) santuoka su Lenkų kilmės moterimi. Pranašystė nurodė, jog bendras gyvenimas nebus ilgas. Rašytojas mirė praėjus vos pusmečiui.

ė

Add Comment