Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Likimo ratas

Ši korta, tai gyvybės ciklų simbolis, likimo ratas (Fortūnos ratas, Likimo korta) kalba apie gerą pradžią. Labiausiai tikėtina, kad numatyti įvykiai bus teigiami, tačiau, būdami sėkmės aspektai, jie taip pat gali būti nepriklausomi nuo jūsų kontrolės ir įtakos. Kreipkitės į tuos dalykus, kuriuos galite rūpestingai valdyti, ir išmokti nepatirti tų, kurių negalite.

Likimo rato taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Laikoma gerų permainų ir gerų ženklų korta. Tai permainų momentas – baigiasi kažkuri jūsų gyvenimo dalis, prasideda nauja. Likimas, fortūna, pasisekimas, laimė, laimingumas.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Reiškia tolimesnį gerų permainų laukimą. Permainos įvyks, bet po ilgo laiko tarpo. Kai kada korta reiškia pasipriešinimą permainoms, kurios visgi neišvengiamos. Gausumas, augimas, padidėjimas, perteklius.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

neišvengiamybė, sėkmė, laiko apskaičiavimas, pasisukanti esmė, gyvenime nėra neabejotinų faktų išskyrus abejotinus faktus, kiekviena akimirka tai nauja pradžia, pasikeitimas, sinchroniškumas ir atsitiktinumas, šablonų ir pasikartojančių gyvenimo ciklų matymas, jausmas kaip kad tave nunešė kartu su banga, suteikiamas pranašumas likimui, beldžiasi galimybė – atidaryk duris, nenumatomi įvykiai.

Likimo ratas

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “likimo ratas” / “laimės ratas” / “fortūnos ratas” / “fortūna” / “ratas” / “ciklas” / “likimo korta”.

Add Comment