Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gyvenimo kelio skaičius 7

SEPTYNETUKAS – tai paslaptis ir žinios; forma; išmintingumo, ieškojimo ir įsigijimo skaičius. Globoja Neptūno planeta.

Septynetukas susieja vienetuko vientisumą su šešetuko idealizmu, sukurdamas savąją simetriją ir tapdamas psichiniu skaičiumi. Septynetukas neutralizuoja neigiamus simbolius.

Kabalistikoje 7 visada buvo siejamas su ypatingu dvasingumu. Nuo senų laikų skaičius 7 žmonėms kėlė jaudulį. Visur gamtoje stebėdami septynerumą jie ieškojo jo priežasties ir tai atsispindėjo legendose. Didysis senovės žiniuonis Germesas Trismegistas teigė: „Dievas suteikė septyniom dvasiom valdžią stichijoms ir galią iš jų kurti žvėris ir augmenis”.

Septynetukų globėjų planeta Neptūnas visada asocijuojasi su vandeniu ir Mėnuliu. Kadangi Mėnulio skaičius yra 2, tai žmonės Septynetukai turi savo antrąjį skaičių-2. Su juo gerai ir sutaria.

Septynetukai apdovanoti gera intuicija, moka įsiklausyti į pasaulio reikalus, o jų filosofinis mąstymas padeda mokslinėms paieškoms, tyrimams ir atradimams. Jie labai savarankiški ir pasireiškia originalumu. Mėgsta permainas, keliones ir dėl kūno struktūros niekada nenuilsta. Jeigu turi lėšų, tai keliauja po pasaulį, domisi kitų šalių gyvenimu. Taip pat mėgsta knygas apie keliones.

Septynetukai neryžtingi, uždari, intravertai, kuklūs, jaučia savo vertę, rafinuoti ir elegantiški, o tai kyla iš jų įkvepiančios ir įspūdingos natūros, kuri neleidžia jiems atvirai reikšti savo jausmų ar rūpesčių. Nesvarbu kokios lyties ar išsilavinimo, asmenybės išrankios ir siekia tobulumo. Septynetukai dėmesingi, manieringi ir žavūs. Tai romantikai ir idealistai, neatitinkantys savo aplinkos.

Rimti, mąstantys, labai santūrūs ir susitvardantys žmonės Septynetukai mėgsta ramumą ir susikaupimą. Jie, kaip niekas kitas, moka mėgautis vienatve, o per didelis darbo krūvis ir sumaištis juos engia ir kelia sutrikimą. Jų protas veiklus, viską apgalvoja, pasveria, analizuoja ir gali netgi panirti į metafizinius ir filosofinius pamąstymus, kurie atitolina juos nuo žmonių ir netgi nuo realybės. Tuo paaiškinamas tas faktas, kad Septynetukams sunku prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio ir todėl jie tampa labiausiai nesuprasti.

Septynetukai moka susivaldyti, apgalvoti, nemėgsta reikšti savo temperamento, stengiasi savo emocijas valdyti. Jie intuityviai jaučia, kad privalo apsaugoti savo švelnią ir įspūdingą dvasią, jog galėtų gyventi pasaulyje. Jie bando pasirodyti išdidūs ir abejingi, tačiau ne dėl to, kad atstumtų nuo savęs kitus žmones, o norėdami apsaugoti savo jausmus ir vidinį pasaulį. Toks elgesys priimamas kaip noras save išaukštinti, todėl Septynetukai tampa izoliuoti, apkalbėti ir nesuprasti.

Pagal savo būdą Septynetukai linkę būti nuošalyje, intuityvūs ir gali būti netgi aiškiaregiai. Dažnai jie atrodo atitrūkę nuo realybės vien dėl to, kad ji, jų manymu, liūdna ir skaudi, arba užsidarę savyje gali įsigilinti į savo dvasios paslaptis ir ryšį su kosmosu.

Septynetukams būdingas specifinis požiūris į religiją. Jie mėgsta vaikščioti nepramintais keliais, kuria savąją religiją, bet tokią, kuri pirmiausia apeliuotų į vaizduotę ir mistiką. Tokie žmonės dažnai sapnuoja pranašingus sapnus, mėgsta okultizmą. Jų kūno magnetizmas raminamas ir gerai veikia aplinkinius.

Turėdami sveiką nuovoką ir polinkį į pamąstymus, Septynetukai gerbiami už jų intelektą ir žinias. Paprastai jie turi daug pažįstamų, tačiau mažai tikrų draugų, nes yra išrankūs ir daug reikalaujantys.

Septynetukai, turintys neigiamų savybių, yra nedraugiški, pesimistai, sarkastiški, egoistai ir nepasitikintys. Jie užsidaro neegzistuojančiame pasaulyje, nesugeba prisitaikyti prie realybės ir ieško įvairiausių būdų save apgauti. Tada pradeda piktnaudžiauti narkotikais, alkoholiu, seksu, šitaip saugodami savo protą ir jausmus bei bandydami išvengti susidūrimo su realybe, kuri juos engia. Paniurę, melancholiški, kompleksuoti, kartkartėmis pasineria į depresiją, kuri gali sukelti nervų ligas.

Jie labai užsispyrę, pažeisti įvairių manijų, nepriima patarimų ir nepasiduoda jokioms įtakoms, o įkyrių idėjų spontaniškumas atima jiems proto aiškumą.

Septynetukai, kuriems nepavyksta kontroliuoti ir išlaikyti savo intuicijos ir savo itin jautrių sugebėjimų (kartais jie būna mediumais) reikiamo lygio, gali tapti religiniais fanatikais arba įsitikinti, kad yra apsėsti velnio.

Saugodami savo jausmus ir vidinį pasaulį, Septynetukai užsidaro savyje, izoliuojasi ir, jeigu neišmoksta išlaisvinti savo emocijų ir nepaklūsta savo jausmams, tai gali tapti kieti, šalti ir nepasiekiami.

Remdamiesi savo intelektu ir intuicija – savo pačiomis stipriausiomis savybėmis – Septynetukai gali pasiekti didelių profesinių pergalių.

Kadangi jie daug reikalauja iš savęs ir siekia tobulumo, stengiasi dirbti labai atsakingai ir gerai. Septynetukai puikūs stebėtojai, pagaulūs, kruopščiai analizuoja situacijas ir todėl būna geri komersantai, rašytojai, poetai, dailininkai, kompozitoriai.

Jie ūkiškai mąsto ir jų planai, be abejonės, būna sėkmingi, žinoma, jeigu jie juos įvykdo. Jei aplinkybės palankios, noriai griebiasi veiklos, susietos su jūra, tampa prekybininkais, eksportuotojais arba importuotojais, bendradarbiauja su kitų šalių specialistais. Daugelis jų gali tapti laivų savininkais.

Apdovanoti puikia atmintimi ir savybe mokyti kitus, Septynetukai gali tapti gerais gydytojais, chemikais, fizikais, matematikais, kunigais, teologais, vienuoliais.

Kadangi juos labai domina senovės tautų ir civilizacijų kultūros, dažnai tampa garsiais archeologais, kolekcionieriais, muziejų direktoriais, antikvarais, senovės tautų kalbų žinovais. Dėl gerai išpuoselėto estetinio jausmo, dirba modeliuotojais, kosmetologais, kirpėjais.

Septynetukai nepraktiški ir nemėgsta kaupti turtų, todėl savo finansinius reikalus turėtų patikėti kitiems žmonėms.

Jiems svarbu pasirinkti partnerį tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Septynetukai atidžiai analizuoja savo asmeninius išgyvenimus, dažnai gyvena fantazijų pasaulyje, todėl labai sunku susirasti gyvenimo draugą. Metams bėgant, jie tampa vis reiklesni ir vis labiau bijo rizikuoti savais jausmais.

Geriausias gyvenimo partneris yra kitas Septynetukas, kuris taip pat moka jausti ir reaguoti. Supratimas galimas ir su Ketvertukais, kurie rimti ir nenoriai atskleidžia savo jausmus. Tokia santuoka bus be skrydžių, tačiau rami ir patenkins abi puses.

Tarp Septynetuko ir Devynetuko yra ryškių bendrų bruožų, kurie juos sieja: abudu turi gerą intuiciją ir intelektą, siekia pažinimo. Sąjunga bus laiminga, jeigu Septynetukas išnaudos Devynetuko aktyvumą bei entuziazmą ir neleis savęs pajungti, o Devynetukas stengsis elgtis ramiau.

Dvejetukai ir Šešetukai stengsis įsiteikti Septynetukams, nors šie paprastai nereaguos į tokį elgesį ir negalės teikti partneriui tiek daug dėmesio, kiek reikia pažeidžiamiems Dvejetukams ir savimyloms Šešetukams.

Trejetukai ir Penketukai, pilni gyvenimo jėgos, siekiantys džiaugsmo, pasilinksminimo ir aktyvumo, tikriausiai neištvers ramaus Septynetukų gyvenimo.

Nors Vienetukai ir Aštuonetukai labai energingi ir per daug trokšta valdžios, Septynetukai gali nusileisti jiems, nes juos traukia jų stiprios ir ryškios asmenybės.

Add Comment