Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gyvenimo kelio skaičius 44

KETURIASDEŠIMT KETVERTUKAS – didžiųjų individualybių skaičius; magiškoji fizika; telekinezė, Filipinų chirurgija; materialusis stebuklas. Tai „pagerintas” aštuonetukas. 44=4+4=8. Gimę po šiuo skaičiumi žmonės žymūs individai, turintys daugybę pranašumų, tokių kaip ištvermė, mokėjimas save valdyti, kūno magnetizmas, valios jėga ir tikėjimas aukščiausiais ir puikiausiais idealais. Tokios savybės padeda Keturiasdešimt ketvertukams spindėti, žydėti ir sukurti laimingą ateitį. Jie taip pat apdovanoti jėga, pastovumu, praktišku protu ir moka naudotis savo turtinga vaizduote, kurdami globalinius projektus. Jie pakankamai nuovokūs, kad ir ką darytų, visada situaciją mato iš esmės ir niekada nedirba chaotiškai. Jie gali nugalėti bet kokius sunkumus, išspręsti prieštaringumus; savo išradingumo dėka suranda genialius sprendimus ten, kur situacija atrodo be išeities. Tai užgimę lyderiai ir vadovai, inteligentiški, šaltakraujiškai mąstantys, bet kokioje situacijoje išsaugojantys emocinį pastovumą ir visiškai kontroliuojantys savo protą ir kūną.

Atsargūs, sąžiningi ir mėgstantys tvarką jie propaguoja teisin­gumą ir rezultatyvų bei efektingą darbą. Jų intuicija visada pasako, kas šiuo momentu bus teisingausia ir visada įsiklauso į savo balsą, pasielgdami apgalvotai ir taktiškai.

Tuos žmones veikia gigantiška savo idėjų ir tikslų energija bei entuziazmas. Juos lydi aukšti moraliniai principai. Tikslas – rūpintis vargstančiais ir tobulinti pasaulį. Dėl tų tikslų jie gali save ir paaukoti. Tai tarptautinio masto žmonės.

Keturiasdešimt Ketvertukai turi saugotis apsvaigimo nuo sėkmės, nes gali tada atsisakyti savų idealų. Tokia galinga skaičių vibracija uždeda didelį atsakomybės jausmą, todėl tie žmonės turi visada klausyti savo vidinio balso, kuris jiems nurodo teisingą, bet sunkų kelią, neduodantį už tai nieko.

Add Comment