Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gyvenimo kelio skaičius 11

VIENUOLIKTUKAS – tai įkvėpimas; per­ėjimas. Globoja asteroidas Prozerpina. Pagal sakralinį ezoterinį supratimą šis skaičius (11) simbolizuoja apsivalymą, gyvenimo ir mirties ženklą, atveriantį kelią ir į aukščiausiąsias būties sferas.

Okultinėje-hermetinėje tradicijoje su skaičiumi 11 tapatinama agregorinių grandinių idėja, valdoma dieviškosios valios. 11=5+6. Skaičiai 6 ir 5 buvo laikomi Makrokosmoso ir Mikrokosmoso skaičiais.

Vienuoliktukai-tai „pagerinti” Dvejetukai (11 = 1 + 1=2). Žmonės pasižymi didele vidine jėga, padedančia skleisti ir įkvėpti kitus savo žiniomis. Jų tikslas-visuomenės švietimas. Intuityvūs ir galintys turėti psichinių galių. Tokie žmonės imasi didžiulės atsakomybės laikytis moralės etinių principų. Jie visada turi prisiminti, kad jų gyvenimas – tai tarnavimas žmonijai.

Jie idealistai ir svajotojai, pasiruošę nieko nepaisydami visada ginti savo idealus. Neretai tampa naujų visuomeninių judėjimų pradininkais ir naujų ideologijų kūrėjais. Jie lyderiai Dievo valia, nors patys to ir nenori pripažinti, o savo ugningomis kalbomis ir asmeniniu pavyzdžiu gali vesti paskui save mases.

Tikrieji Vienuoliktukai niekada nelieka nepastebėti, jie turi ne tik daugybę sugebėjimų, bet ir įžvalgumą, gilų protą ir ateities numatymo dovaną, kuri padeda jiems priimti greitus ir tikrus sprendimus, o tai garantuoja sėkmę beveik visose gyvenimo srityse.

Daugelis Vienuoliktukų geriausias savo savybes parodo gyvenimiškų triumfų akimirkomis: tokiais momentais jie išsiskiria kuklumu ir saikingumu. Jie niekada neriečia nosies, jeigu tampa turtingi, neakcentuoja savo nuopelnų, o visada išlieka ištikimi savo idealams – siekti dvasinio tobulumo ir noro tarnauti kitiems.

Vienuoliktukai labai kūrybingi, originalūs, kilniadvasiai, nešališki ir pusiausvyrą išlaikantys žmonės. Dažnai jie poetai, humanistai, mistikai. Per savo gyvenimą stengiasi pagilinti žinias, ir ypač tų mokslo sričių, kurios priartina prie žmoniškojo egzistavimo paslapčių atskleidimo. Todėl gali būti puikūs mokslininkai ir filosofai, taip pat jeigu atsižvelgs į dvasinį dėmesį menams – talentingi ir įkvepiantys rašytojai, menininkai ir artistai. Vienuoliktukai puikūs oratoriai, misionieriai, tikybų propaguotojai. Turėdami puikią intuiciją ir parapsichologinių sugebėjimų, jie gali tapti žymiais astrologais, numerologais, taip pat daugelio slaptų žinių šakų profesionalais. Turėdami tiek įvairių pranašumų, jie be vargo pasiekia užsibrėžtų tikslų materialinėse, dvasinėse bei socialinėse srityse. Jų laukia šlovė, garbė ir turtai. Tačiau jiems tai svarbu tik todėl, kad to pasiekę gali tapti dar naudingesni žmonės.

Ir vis dėlto Vienuoliktukai – tiktai žmonės, todėl gresia pavojus, kad jie gali nukrypti į kraštutinumus ir pametę bet kokį realybės jausmą gali tapti nepavojingais keistuoliais, amžinais svajotojais, besivejančiais utopijas, kurių neįmanoma materializuoti.

Pozityvūs, autentiški Vienuoliktukai neleidžia pasireikšti tamsioms ir negatyvioms vibracijoms. Ramūs, pilni vidinės harmonijos, tipiškos kaip tik jiems, jie nugali visas kliūtis kurios stovi jų gyvenimo kelyje, tampa pavyzdingais įkvėpimo kitiems šaltiniais. Jiems tinka toks posakis: „Pats sau ponas”. Jie puikiai moka išsaugoti pusiausvyrą tarp realybės ir vidinio gyvenimo. Tačiau jų pagrindinis pranašumas – vyriškumas ir ištvermė ginant savus įsitikinimus.

Add Comment