Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Taro būrimai

Taro kortos naudojamos pranašauti ateitį. 78 Taro kortos skirstomos į du arkanus – didįjį ir mažąjį. Didįjį arkaną sudaro 22 filosofinės Taro kortos, o mažająjį – paprastos 56 kortos.

Taro kortų kilmė nėra aiški, jų istorija apipinta legendomis. Vieni šaltiniai teigia, kad kortos atkeliavo iš Egipto – kilo iš senovėje čia pranašavimo tikslams naudotų plokštelių su paslaptingais simboliais, kurias interpretuodavo tik vyriausieji žyniai. Kiti šaltiniai teigia, kad Taro kortos atsirado Indijoje arba Kinijoje, vėliau pateko čigonams į rankas ir taip pasiekė Europą.

Šioje svetainės skiltyje ateities pranašavimui naudojamos Taro kortos. Šios kortos Jums leis pažvelgti į situacijos, kurioje esate atsidūrę, esmę, atsakys į kamuojančius klausimus, gal net padės surasti savo pašaukimą ar kelią. Kortos visuomet suteikia reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste.

Prieš mesdami kortas susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apžvelkite nerimą ar susidomėjimą keliančią situaciją ir suformuluokite konkretų klausimą.

Dabar pasirinkite Tarot kortų dėstymo metodą: 
Trijų kortų būrimas tarot

Trijų Kortų Būrimas

Paprastas 3 kortų būrimas, vienas dažniausiai naudojamų taro kortų dėstymo būdų.

Devynių kortų būrimas tarot

Devynių Kortų Būrimas

Standartinis 9 kortų būrimas šiek tiek sudėtingesnis už trijų kortų dėlionę.

Būrimas viena korta

Būrimas Viena Korta

Vienos kortos būrimas tikrai nesudėtingas ir tinkamas įvairiems klausimams. Rinkitės šį būrimą jeigu neturite daug patirties su taro kortomis.

Taro Meilės Būrimas

Taro kortų dėlionė meilei (nemokamas būrimas) naudojant 6 kortas.