Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tavo likimo korta – tai viena iš klasikinių “žaidimo” kortų, priskirtų pagal gimimo mėnesį ir dieną. Įdomu tai, kad šią kortų kaladę sudaro 52 kortos, kurios puikiai dera su 52 savaitėmis metuose. O dvylika veidų (Karaliai, karalienės ir valetai) atitinka dvyliką mėnesių metuose. Juodoji spalva kortose atstovauja teigiamas visatos jėgas arba žymi vyrišką pradą, kai tuo tarpu raudona priešingą – neigiamą energiją bei moterišką pradą.

Taro kortos taip pat turi sąsają su žaidimo kortomis. Štai kaip siejami kortų simboliai: Širdys – Taurės, Kryžiai – Lazdos, Būgnai – Monetos, Vynai – Kardai.

Tavo likimo korta (gimimo dienos korta)


 

Širdys

Jie yra jautrūs, emocingi, palaikantys, meilūs, jausmingi, rūpestingi. Širdis yra jaunystės, meilės, romantikos, kūrybiškumo, jausmingumo, savęs palepinimo ir dvasinių malonumų simbolis. Juos gali spontaniškai užvaldyti emocijos. Iš neigiamų aspektų verta paminėti, kad jie gali būti tingūs ir emociškai manipuliuojantys, bei linkę ilgai laikyti nuoskaudas.

Kryžiai

Jie smalsūs, komunikabilūs, kūrybingi. Žmonės kurių kortos priklauso kryžiams dažnai tiki sąmonės bei įdėjų galia, gali būti linkę į filosofiją. Gali ieškoti tiesos ir prasmės, ilgai analizuoti žodžius, gilintis į mintis ir rašytinius kūrinius. Jie retai turi nuoskaudų, nes sugeba pakilti virš emocijų ir poelgių ir rasti paaiškinimus ar pateisinimus kitų žmonių poelgiams. Iš neigiamos pusės, jie gali naudoti žodžius kaip ginklą: pasinaudoti savo išlavintu mąstymų ir aštriu liežuviu pakreipti tiesą taip, kaip jiems yra palanku.

Būgnai

Jie yra analitiškai galvojantys, praktiški, išradingi, žemiški, tačiau materialistai. Deimantai yra fizinio, materialaus pasaulio simbolis. Aplinkinį pasaulį jie vertina penkių pojūčių lygmeniu. Jie gali būti pernelyg prisirišę prie pinigų ir turto. Siekdami didinti kapitalo vertę, jie daiktus, žmones ir situacijas vertina pagal tai, kiek jie yra naudingi.

Pikai

Jie yra protingi, humaniški, gerai apgalvojantys. Tuo pačiu darbštūs ir stiprios valios žmonės. Pikų korta – tai patirties ženklas. Jiems gali labai rūpėti valdžia. Jie vertina discipliną ir gebėjimą išnaudoti savo įgūdžius. Iš blogosios pusės – jie gali būti pernelyg susitelkę į procesą ir pamiršti aukštesnės prasmės poreikį.

Add Comment