Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ugnis (Avinas, Liūtas, Šaulys)

Karštas, greit užsidegantis ir įsižeidžiantis charakteris, guvus protas, nuovokumas, mokėjimas švytėti. Galimas nekantrumas smulkmenose, nenutraukiamas ilgas aiškinimas, greitas prasmės suvokimas. Tokie žmonės pirmiau daro, o tik paskui pagalvoja. Atsisako nagrinėti savo greitų veiksmų pasekmių, gali akivaizdžiai parodyti savo nepasitenkinimą kažkuo tai. Tokių žmonių kraujas yra tiesiog degantis, jie yra labai seksualūs. Būdingas karštas temperamentas. Jų šiltumas ir karštumas traukia kitus žmones. Paprastai tokie žmonės yra laimės kūdikiai, o jei jau nesiseka, tai daro ištisai klaidą po klaidos. Tokiems žmonėms reikėtų rinktis draugus ir mylimuosius taip pat iš Ugnies stichijos. Dar tinka Oro stichijai priklausantys ženklai, nes deguonis reikalingas liepsnai. Ugnies stichijos žmonėms visai netinka draugauti su Vandens stichijos ženklais. Arba ugnis išgarins vandenį, arba vanduo užgesins ugnį. Ugnies stichija gali sutarti su Žemės stichija, tačiau visuomet išlieka pavojus, nes žemė gali ataušinti ugnį, o ugnis apdeginti žemę.

Ugnies stichijos pliusai: mokėjimas priimti sprendimus, dinamiškumas, iškalbingumas, žvalumas ir optimistiškumas, drąsumas, energingumas, aktyvumas, žavumas.

Ugnies stichijos minusai: nekantrumas, komandavimas, paviršutiniškumas, per didelis pasitikėjimas savimi ir per didelis užsispyrimas, greitas įsižeidimas, prieštaravimas, abejingumas, nutrūktgalviškumas, karštumas, patikimas flirtuoti.

Avinas – jūs esate labai ugningas žmogus.

Liūtas – rami ugnis, kuri dega lygiai ir stabiliai, nesate ypatingai impulsyvus, esate tvirtas ir nuoseklus žmogus.

Šaulys – esate kintanti ugnis, galite būti kibirkštis arba žaibas. Jūs netikėtai užsidegate, bet ir greitai atšąlate.

Namų gyvenimo sąlygos: reikėtų gyventi vėsioje ir daug erdvės turinčioje vietoje. Gyvenamasis būstas turėtų turėti židinį. Dirbti taip pat reikėtų vėsiose patalpose, kur daug erdvės ir kur patenka daug gryno oro. Maža patalpa ir mažai gryno oro jus turėtų slopinti.

Oras (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis)

Nuovokumas, linksmumas, gyvumas, iškalbingumas, bendravimas. Jūs savo šeimos rate esate tarsi aiškintojas, plepys. Patinka rašyti laiškus, tačiau mieliau kalba telefonu. Nepatinka pasiduoti emocijoms. Patinka šaltis. Šiems žmonėms patinka kurti planus. Keli iš jų visuomet sukasi jų galvoje. Ypatinga savybė – logiškumas, pagrįsti argumentai, paaiškinimai. Štai kodėl Oro stichijos ženklai asocijuojasi su mąstymu, vaizduote. Tokie žmonės gyvena idėjų ir minčių pasaulyje. Jiems patinka ieškoti logiškų argumentų, turi aiškumu pagrįstą mąstymą.

Tokiems žmonėms tinka rinktis draugus ir mylimuosius iš Oro ir Ugnies stichijų. Oro stichijos žmonės sutartų ir su Vandens stichijos ženklais, jeigu pastarieji nebijo audros, ir su Žemės stichijos ženklais, jei pastarieji irgi nebūtų nusistatę prieš vėtras.

Oro stichijos pliusai: sveikas protas, objektyvumas, kompanijos poreikis, taikumas, geras pašnekovas, bešališkumas, supratingumas, meilė laisvei.

Oro stichijos minusai: užsispyrimas, per didelis pasitikėjimas savimi, dvilypiškumas, paviršutiniškumas, plepumas ir liežuvavimas, šaltumas ir išskaičiavimai, savanaudiškumas ir pasileidimas.

Svarstyklės – jūs esate ryškus oras: šaltas, ramus, susikoncentravęs. Jūsų pagrindinė jėga – mokėjimas įtikinti.

Vandenis – nejudantis oras. Jūs jaučiate spaudimą. Jus iš kitų išskiria tai, kad jūsų galvoja visuomet verda įvairios mintys, įvairūs planai. Jūs norite duoti valią savo jausmams.

Dvyniai – jūs esate kintantis oras, tai šiltas, tai šaltas, o kai kada ir toks, ir anoks iš karto. Savo visus žingsnius atliekate protingai ir žavingai. Tokiu pat būdu mokate ir ko nors atsisakyti.

Namų gyvenimo sąlygos: tokiems žmonėms reikėtų gyventi labai atvirose vietose, kur labai daug yra gryno oro, blogiausiu atveju – daug kondicionierių. Darbo vietą geriau reikėtų rinktis prie lango.

Vanduo (Vėžys, Skorpionas, Žuvys)

Nepastovumas, emocingumas, pakankamai baiminantis jautrumas. Galimas didelis jausmingumas, instinktinė reakcija į žmonių poelgius, nereikšmingų išvadų kūrimas. Tokiems žmonėms būtina galvoti, nes jiems dažnai pritrūksta gilesnių žinių. Tokie žmonės gali kur kas labiau prisitaikyti prie gyvenimo sąlygų, nei kad jie patys mano. Tokie žmonės papuolę į visiškai beviltišką padėtį gali surasti problemų sprendimo būdą. Tokie žmonės labai reaguoja į aplinkinių nuotaiką. Jeigu kas įmes akmenį į jų daržą, tai Vandens stichijos žmonės supyks ne vienai dienai. Tokie žmonės lengvai pasiduoda nuotaikų kaitai. Jeigu kažkam blogai, moka užjausti. Šios stichijos žmonės puikiai jaučia aplinkinius, įvykius ir vietą. Aplinkiniais juos gali net laikyti nenormaliais arba antgamtiškais. Tokie žmonės negali net paaiškinti, tačiau jų nuojauta dažnai pasitvirtina.

Šios stichijos žmonėms reikėtų rinktis draugus ir mylimuosius iš Vandens arba Žemės stichijų. Vandeniui būtina žemė kaip talpykla. Vandens stichijos ženklai blogai sutaria su Ugnies stichija, tačiau gali sugyventi su Oro stichijos ženklais, jei neišsigąs rūko ir debesų.

Vandens stichijos pliusai: jausmingumas, žavumas, bendravimas, geranoriškumas, ramumas, idealumas, kūrybiškumas, artistiškumas, kantrumas, mokėjimas suprasti kitų mintis.

Vandens stichijos minusai: nuotaikų kaita, irzlumas, išsisukinėjimas, audringas ir dramatiškas charakteris, pesimizmas, tingumas, nepraktiškumas, silpnavališkumas.

Vėžys – kaip vandens garai, nenustygstantis vietoje, energingas žmogus.

Skorpionas – ledas, mokate slėpti savo mintis, užšaldyti norus, o kada reikia vėl juos atšildyti.

Žuvys – požeminis vanduo, žuvys linkusios vengti, apeiti kliūtis, nei kad kovoti su jomis.

Namų gyvenimo sąlygos: tokiems žmonėms reikėtų gyventi prie ežero ar jūros kranto. Blogiausiu atveju sode turėti baseiną arba bent jau akvariumą. Reikalinga rami ir taiki vieta darbui. Reikėtų vengti irzlių žmonių ir triukšmingų giminaičių. Pro langą turėtų būti gražus vaizdas, idealiausia, susijęs su vandeniu.

Žemė (Jautis, Mergelė, Ožiaragis)

Tokiems žmonėms patinka žiemos metas. Jokių pritrenkiančių planų ir projektų, praktiškumas ir realumas. Daiktus gali vadinti savais vardais ir to reikalauja iš kitų. Tokie žmonės priima tik tai, ką gali paliesti, pamatyti ir išgirsti, tai ką galima patvirtinti materialiniais dalykais, įrodančiais dokumentais – jokios fantazijos. Jus gali vadinti prozaiku, praktiško atsakymo dažniausiai aplinkiniai kreipiasi būtent į šios stichijos žmones. Tokie žmonės daro tuos darbus, apie kuriuos aplinkiniais tik kalba. Nedaugeliui žmonių atveria savo vidinį pasaulį – šio tipo žmonės yra per daug išdidūs ir nepriklausomi, kad atsivertų prieš kitus ir demonstruotų savo vidinius jausmus. Tokiems žmonėms draugus ir mylimuosius reikėtų rintis iš Žemės ar Vandens stichijų. Žemei reikalingas vanduo, jei nenori tapti dykuma. Žemės stichijos ženklai taip pat gali sutarti su Ugnies stichijos ženklais, jeigu žemė nebus nusiteikusi prieš ugnies nenuspėjamus pasilinksminimus. Taip pat Žemė gali sutarti ir su Oro stichijos ženklais, tik su ta sąlyga, kad jei Žemė sugebės karts nuo karto ištverti uraganus.

Žemės stichijos pliusai: praktiškumas, tikėjimas, mokėjimas gyventi savo sąskaita. Tokie žmonės nereikalauja labai daug iš gyvenimo, yra nuoseklūs, atkaklūs, darbštūs, moka suteikti pagalbą kitam.

Žemės stichijos minusai: nuobodumas, vaizduotės trūkumas, šykštumas, pesimistiškas požiūris į kai kuriuos daiktus, uždarumas, šiurkštumas.

Ožiaragis – jūs esate tikroji žemė, esate uždaras žmogus. Patinka valdyti iš užkulisių, nepasirodant scenoje.

Jautis – jūs esate patikimas, nepajudinamas žmogus. Turite daug jėgų, esate pastovus kaip uola iki tol, kol nesuveiks jūsų vidinis vulkanas.

Mergelė – jūs esate verslingas žmogus, galite nuveikti daug darbų. Jūsų devizas: viskam savas laikas. Su šiuo devizu jūs galite nuversti net kalnus.

Namų gyvenimo sąlygos: reikėtų gyventi ant žemės, tvirtai padėjus koją ant žemės. Patiktų sodas. Kaip kompromisas sodui galėtų būti gėlės ant palangių. Tokiems žmonės reikia ramaus, stabilaus ir teikiančių vilčių darbo, visi daiktai turėtų būti savo vietoje.

Add Comment