Skip to content Skip to footer

Orakulo Senovės Moneta – tai būrimas paremtas fenomenaliu radiniu Romoje vadinamu “tiesos burna” Bocca della Verità. Gerai apgalvokite kokį klausimą norite užduoti ir suformuluokite jį, kad reikalingas atsakymas skambėtų “taip” arba “ne”. Užduodami klausimą žiūrėkite į orakulo akis.

Štai keletas pavyzdžių:
-Ar gausiu darbą?
-Ar laimėsiu loterijoje?
-Ar mano partneris mane apgaudinėja?
-Ar turėčiau rinktis šią studijų kryptį?
-Ar turėčiau vesti šį žmogų?

Jeigu gautas atsakymas Jūsų netenkina – pabandykite apmąstykite kodėl taip gali būti:

Ar tikrai visa savo esybe trokštate, kad atsakymas būtų kitoks?
Ar padarėte viską jog jis būtų kitoks?

Tuomet duokite orakului šiek tiek laiko – tą patį klausimą užduoti galėsite ir rytoj, gabūt tada likimas Jums bus palankesnis.

Orakulo moneta (paspauskite ant monetos)

Sprendimas gali būti priimamas ne tik metant monetą, bet ir tariantis su orakulu monetą, nes senovėje monetų skaitymo praktika buvo vadinama “monetų orakulu”. Teigiama, kad monetų orakulas gali padėti suprasti klausimus, suformuluotus “taip arba ne” forma. Norint gauti atsakymą, klausimas turi būti užduotas konkrečiai ir nuoširdžiai. Tuomet Orakulas pateiks patarimą, kuris bus pateiktas verčiant monetą. Nors orakulas gali atrodyti kaip paprastas žaidimas ar įrankis, jis jau šimtmečius naudojamas kaip būdas ieškoti gairių ir aiškumo.

Sakoma, kad išmintingiausias orakulas yra tas, kurį nešiojatės savyje. Šis vidinis balsas jums duoda patarimų ir nurodymų, kai susiduriate su sunkiais pasirinkimais ar gyvenimą keičiančiais sprendimais. Kartais tereikia įsiklausyti į šią vidinę išmintį, kad rastumėte atsakymus, kurių ieškote. Kitais atvejais gali prireikti kurį laiką pasėdėti su savo mintimis, kad iš tikrųjų išgirstumėte, ką vidinis balsas bando jums pasakyti. Tačiau nepriklausomai nuo to, kokiu būdu gaunate šį patarimą, jis visada yra šalia, kai jums jo reikia. Todėl net ir tie, kurie netiki aiškiaregiais, pripažįsta, kad per šį vidinį dialogą ateina vidinis supratimas ir susitaikymas. Taigi kitą kartą, kai atsidursite kryžkelėje, skirkite akimirką įsiklausyti į savo vidinį orakulą. Galbūt jis turi atsakymus, kurių ieškote.