Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Teismas

Teismas – tai skirtingai nei Mirtis ir Bokštas, žymi didelę transformaciją, kuri iš esmės pakeis jūsų būties istoriją. Tai likimas, kurio negalima pakeisti, bet galima prognozuoti, pasitelkus logiką ir protą. Tai nauja jūsų gyvenimo istorija

Teismo taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Reiškia sveikatos pagerėjimą ir palankumo augimą. Sprendimas pradėti naujus darbus, kurie gyvenimą pasuks gera linkme. Džiaugsmas dėl svajonės išsipildymo. Taip pat reiškia situaciją, kuomet po ilgo sąstingio pagaliau įvyko geros permainos. Apdovanojimas, atlyginimo pakėlimas, poilsis po sunkaus darbo. Žodžiu – tikslo pasiekimas. Pozicijos pasikeitimas, atsinaujinimas, rezultatas, baigtis.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Perspėja: neužtrukite darant sprendimą, nes jį vis tiek teks padaryti. Nepavėluokit, naudokitės proga! Uždelsimas grasina praradimais. Dėl jūsų kaltės gali iškilti nenugalimi sunkumai. Nebijokit permainų. Jei kaimyninės kortos nesako nieko konkretaus, tai galima manyti, kad aplinkybės nepasikeis, kol tas, kurį buria, nepradės ryžtingai veikti. Silpnumas (silpnybė), silpnadvasiškumas, bailumas, paprastumas; taipogi apgalvojimas, apsvarstymas, sprendimas, bausmė – nuosprendis.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Išsivadavimas, nuosprendis, vidinis šauksmas, transformacija, atpildas už praeities veiksmus, pervertimas ir atgimimas, senų vertybių atsisakymas – naujų iškėlimas, priimant dalykus taip kokie jie yra, nėra nieko ką galima būtų kaltinti – netgi save.

Teismas

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “teismas” / “nuosprendis”.

Add Comment