Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(6) “Debesys” Kortos reikšmė

Debesys parodo artėjančią krizę ar nemalonumus, su tikimybę, jog audra praeis pro šalį. debesis, kuris užstoja saulę simbolizuoja išorines kliūtis ir įspėja, jog audra gali būti, tačiau dar tik artėja. Pasąmonėje debesys sunkus ženklas, dažnai reiškia nemalonumus, pavojų, ligas.

Tai nepalanki klausiančiojo korta, kuri gadina nuotaiką, pranašauja nepageidaujamus įvykius, nemalonumus. Jei kalbama apie sveikatą – galima liga ar jos pradžia. Debesys ne visuomet atneša audrą, net jei ir pranašauja ją. Ši korta išties ne vienareikšmė. Pranašaujant patartina atkreipti dėmesį, kurioje pusėje kliūties kulminacija, ties klausiančiuoju ar ne. Taip suprasite ar nemalonumų galite išvengti. Kaip tai yra padaroma, ieškokite patarimo gretimose kortose. Debesis gali negatyviai paveikti kitas greta esančias kortas, ir tuo pačiu sumažinti savo įtaką.

Iš teigiamos pusės DEBESYS nuplauna purvą ir lietus atgaivina susikaupusį purvą, tad itin tikėtina, jog artėjantys įvykiai padės klausiančiajam apsivalyti nuo “nereikalingo purvo” t.y. padės išspręsti susikaupusias problemas. Tarkim, jei klausimas užduotas dėl probleminių žmonių tarpusavio santykių ar draugystės, reikia išties gerai pagalvoti, ar tai išvis reikalinga klausiančiajam.

Debesys

Su LAIVU – laukite nemalonumų, apie kuriuos kalba greta esančios kortos
    NAMU – nemalonumai ir vaidai kylantys namuose
    VAIKU – problemos su vaikais
    SODU – galimas suokalbis ar įtarinėjimai iš aplinkinių žmonių
    PELĖMIS – nuostoliai, vagystės
    ŽIEDU – sąjunga netikusi, grėsminga
    GYVATE – dėl intrigų kyla pavojus krizei patirti, o tai nustebintų nemaloniai
    KNYGA – su mokslais kylančios problemos
    LAIŠKU – nemalonumai prasideda sulaukus dokumentų

Add Comment