Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(35) “Inkaras” Kortos reikšmė

Inkaras turi pagrindinę savo reikšmę siejamą su saugumu ir stabilumu. Šalia blogų kortų saugumo trūkumas ir stabilumo stoka. Kartu tai ir vilties simbolis, tuo pačiu nelankstumo, inercijos ženklas, kaip in ir jang centrinis taškas.
Pasąmonėje inkaras pakankamai geras ženklas, tačiau jei paniręs, greičiausiai kalba apie neviltį.
INKARĄ įprasta laikyti gera korta klausiančiajam, net blogų kortų apsuptyje jos neatima teigiamo jo poveikio. Saugu, patikima, suteikiamos garantijos.
Ši korta interpretuojama, kaip ramybės paieškos, rasti ramų uostą. Tad ši korta simbolizuoja ramų, nuoseklų gyvenimo periodą. Taika ir ramybė. INKARAS klausiančiajam praneša apie jėgas, kurios padės atsilaikyti gyvenimo audrose, įveikti sunkumus.
Jei žmogus kuris klausia jaučia, jog gyvenime tuojau kils audra (mokslo, finansų, šeimyninė), ši korta ateina kaip patarimas, jog vertėtų paieškoti gyvenime vietos, kur būtų galima išmesti inkarą. Jei korta toli nuo klausiančiojo kortos ir apsupta blogų, INKARAS gali reikšti situacijos ar santykių nestabilumą, nepastovumą, nesaugumą.
Dvasiniu lygmeniu INKARAS siejamas su pastoviomis dvasingumą skatinančiomis vertybėmis, ištikimybe, idealais. Jei klausimas užduotas apie žmonių santykius, tai INKARO korta reiškia pasitikėjimą, ištikimybę, santykių stabilumą. Tas pats ir profesinėje veikloje.

Inkaras

Su BLANKA – ateities ir esamoje pozicijoje – teigiamas derinys, nepaisant kokios kortos yra šalia.
    ŽIEDU – greičiausiai klausiantysis pasieks savo tikslą
    ŽIURKE – galbūt pasitikite žmonėmis, kurie to neverti
    LAIVU, KALNU – sąstingis, nepaslankumas
    DALGIU – rimta trauma
    SODU – seni ir patikimi draugai
    SAULE – ilgalaikė sėkmė
    DEBESIMIS – audros metu inkaras – patikima viltis

Add Comment