Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(15) “Lokys” Kortos reikšmė

Lokys – jėgos, valdžios ir globos sargas. Pagrinde tai gera jėga. Žmogui lokys ne priešas. Tikima, jog jis gina silpnuosius, yra galybės, kilnumo ir geraširdiškumo simbolis. Kartais jo jėga baisi ir viską griaunanti, tad be reikalo neerzinkite.

Pasąmonėje laisvai vaikščiojantis lokys kalba apie priešus ar tvirtą draugystę.
Su lokiu yra siejama galinga, gyvybinga ir nevaldoma jėga. Kuo Lokys arčiau klausiančiojo kortos, tuo jį saugo didingesnė ar galingesnė jėga – globėjas.

Šią kortą galime drąsiai priskirti prie palankių klausiančiajam, tai įtakingas draugas ar globėjas jei apie bendravimą. Profesinėje veikloje stiprūs ir patikimi kolegos ar partneriai. Klausiančiajam padeda kažkoks žmogus ar situacija klostysis palankiai.

Jei lokys apsuptas nepalankių kortų, reikia būti atsargiam. Ši korta perspėja, kad patekote į galingųjų nemalonę. Tokiu atveju kažkas nori apgauti, pavesti atsakingu momentu. Bandykite situaciją sušvelninti, greta esančios kortos suteiks papildomos informacijos.

Reikalingas diplomatiškumas su įtakingais žmonėmis. Tai gali būti pavydus ir valdingas vyras, varžovas, kolega ar viršininkas.

Lokys

Su DALGIU, ŠLUOTA – “meškos paslauga”
    NAMU – įtakingi tėvai ar giminaičiai
    MEDŽIU – gera sveikata
    GYVATE, LAPE – klasta, apgaulė, dvigubas žaidimas
    KARSTU – įtakos ar globėjo praradimas
    SODU – įtakingų žmonių draugija
    ŽIEDU – yra šancas sudaryti sąjungą su įtakingu žmogumi ar jo giminaičiu, draugu

Add Comment