Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(19) “Bokštas” Kortos reikšmė

Bokštas simbolizuoja rezultatus, išvadas, tvirtovę ir gyvenimo kelius. Šalia blogų kortų kalba apie nesėkmę. Vienos reikšmės šiai kortai priskirti neįmanoma. Tai nuo kito pasaulio izoliuota vieta, filosofinė mintis. Iš jo galima daug toliau matyti nei būnant apačioje, tad keleiviams jis yra orientyras. Iš kitos pusės, bokštas dažnai buvo laikomas kaip įkalinimo vieta, kadangi iš jo sunku pabėgti. Architektūriniu požiūriu jis yra tvirtas ir originalus statinys, tad galima nagrinėti kaip pastovumo, stabilumo ir patikimumo simbolį.

Pasąmonėje bokštas – kliūtys. Jei esate bokšte, jūsų sėkmė garantuota. Skirtingai nei Taro Arkanuose, Lenormand sistemoje BOKŠTAS yra palanki klausiančiajam korta, parodanti kažkokį rezultatą. Jei greta klausiančiojo kortos – geras ženklas. Viskas klostysis jam palankia linkme. Jei klausimas apie bendravimą – tvirti, patikimi, ilgalaikiai santykiai. Profesinėje veikloje stabilumas (stabilios pajamos), svari padėtis ir t.t. Kažkoks veiksmas ir jo teigiamas rezultatas, visai tikėtina jog taip ir yra. Projekto pabaiga sėkminga, apibendrinamas gyvenimo etapas. Pasiektas stabilus rezultatas.

Daug ką lemia greta esančios kortos. Jei šalia perspėjančios kortos, tai reikia būti atsargiam. Tokiu atveju bokštas – klausiančiojo priešas. Tuomet tikėtinos ligos, problemos, kliūtys kelyje.

Tai valdiškų įstaigų simbolis rodantis įstatymą, valstybę. Kartu su namu gali reikšti įkalinimo įstaigą.

Bokštas

Su klausiančiojo korta – jis greitai pamatys savo veiklos rezultatą,
     GYVATE – dideli nemalonumai
     MEDŽIU – stabilumas, patikimumas, gera sveikata
     DEBESIMIS – pablogėjimas, jei greta tamsūs debesys
     ŽVAIGŽDĖMIS – drąsūs tikslai, juos įmanoma pasiekti
     LAIVU – sėkminga kelionės ar veiksmo pabaiga.

Add Comment