Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(12) “Paukščiai” Kortos reikšmė

Paukščiai pagrinde parodo rutiną, nežymius sunkumus, kasdieninius rūpesčius, mokymąsi bei apmąstymus. Su blogomis kortomis matyti pavydas, sekimas (šnipinėjimas). Kortoje pavaizduotos pelėdos. Pelėda – paslapties, išminties ir įžvalgumo simbolis. Tai nakties paukštis, todėl su pelėda dažnai siejamos tamsiosios jėgos. Ji buvo laikoma raganų ir laumių paukščiu – pelėdų plunksnomis būtent jos ir puošdavosi.

Naktiniai paukščiai pasąmonėje rodo painius planus ir sąstingį, taip pat išsivadavimą iš rūpesčių. Tradiciškai pelėda vienatvės paukštis.
Tai nelabai palanki klausiančiojo korta. Su ja siejamos nedidelės ir trumpalaikės problemos, buitiniai ir kasdieniniai rūpesčiai, rutina. Reikia pažymėti, kad būtent kasdieninės problemos gali užgožti pagrindinius gyvenimo tikslus, įklampinti į kasdienybės liūną. Taigi geriau, kai PAUKŠČIAI yra toliau nuo klausiančiojo kortos, nors nieko blogo ir nepranašauja.

Tai dvejonių, ryžto trūkumo, apmąstymų, svarstymo korta. jeigu klausimas užduotas apie bendravimą – galimi nusivylimai, santykių pervertimas profesinėje veikloje, taip pat kasdieniniai smulkūs rūpesčiai gali užgožti pagrindinius tikslus. Kartais tokios situacijos kelia liūdesio, neryžtingumo ar nihilizmo nuotaikas, o kraštutiniu atveju – neveiklumas ir depresija klausiančiajam. Atminkite, kad PAUKŠČIAI apie ilgalaikius sunkumus nekalba. Visa tai laikina.

Pelėdų bloga korta nelaikykite. Tai kartu žinių bei mokymosi korta, nors gali pasirodyti, kad šiuo metu žinios visiškai nereikalingos ir bevertės. Filosofinis būties apmąstymas taip pat reikalingas, tik svarbu, kad jis neužtruktų pernelyg ilgai. Kartais būtina nusiimtirožinius akinius ir kritiškai įvertinti esamą situaciją. Tikėtina, jog klausiančiajam ne pats geriausias metas, nenuleiskite rankų.

Paukščiai

Su NAMU – rutina ir smulkios problemos namuose. Vertėtų užmegzti glaudesnius santykius su giminėmis
    DEBESIMIS – depresinės būsenos, jei greta juodas debesis. Jei šviesus – bloga nuotaika ir liūdesys
    KALNU – nesupratingumas ar nenoras suprasti. Gerai apmąstykite prieš ko nors imantis. Patarlė sako, jog protingas kalną apeis…
    SODU – tarpusavio nesusipratimai draugijoje, kolektyve, šeimoje
    ŽIEDU – abejotina sąjunga, gerai ją apsvarstykite
    KRYŽIUMI – beprasmiškos nuotaikos, apmąstymai apie gyvenimo prasmę, karmą
    ŠLUOTA – smulkūs ir nereikšmingi ginčai

Add Comment