Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dvi lazdos

Dvi lazdos sufleruoja, kad artimiausioje ateityje bus kuriamos partnerystės ar jau esamų bendrų partnerysčių sėkmė. Tikėtina, kad galėsite pasinaudoti šia partneryste teikiama nauda arba paaukštinimu. Vienas iš tų pačių skaičiavimų rodo, kad yra naudingi tie, kurie yra teisingi už jus, taigi tai yra geresnė naujiena tiems, kurie yra lygiateisiškose partnerystėse, nei tie, kurie siekia pelno kitų sąskaita. Šios kortelės buvimas taip pat gali būti susijęs su nesaugumu ar nerimu dėl jūsų. Šie jausmai gali būti pateisinami ar ne, parodys gretimos kortos.

Dviejų lazdų taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Tarp alternatyvių skaitymų nėra jokios galimybės vestuvėms; vienoj rankoj turtai, fortūna, didingumas, puikumas; kitoje rankoje fizinis/materialus kentėjimas – skausmas, liga, graužatis, liūdesys, gėda, nusivylimo jausmas, nuoskauda. Tai yra valdovas nužvelgiantis savo valdas ir iš eilės apsvarstantis – apžiūrintis gaublį; atrodo kaip negerovė/blogybė, nusivylimo jausmas, Didingojo Aleksandro liūdesys dėl jo pasaulio turtų. Taipogi reiškia kad jauna dama gali tikėtis nusivylimo konkurencijoje.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Siurprizas, domėjimasis – norėjimas žinoti, žavėjimas, karai, burtai, emocijos, bėda, baimė.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Pasiekimas, drąsa, neapsakomi troškimai, asmeninė jėga, jauti kad rankose laikai visą pasaulį, įtikini kitus savo talentais, turite drąsos įrodinėti savo tiesas, pasaulyje sukuriate savo ženklą, rodo tau vidutinišką verslą, būti kūrybingam ir kitokiam, apriekti naujas idėjas, praplečiant savo perspektyvą, jausmas kad esi visagalis.

Dvi lazdos

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “dvi lazdos”.

Add Comment