Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mirtis

Taro korta Mirtis rodo, kad prieš šią skausmingą patirtį visi lygūs, net ir karaliai yra mirtingi. Negalima užsimiršti, reikia nuolatos ir dinamiškai keistis, nes kitaip ištiks mirtis ir sąstingis. Taip pat, ši korta gali reikšti artimos draugystės, meilės, santuokos pabaigą. Tai nepermaldaujamų pokyčių korta.

Mirties taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Nereiškia fizinės baigties. Numato gilias psichikos ir požiūrio į gyvenimą permainas. Yra didelis šansas, kad į jūsų gyvenimą ateis kažkas naujo, nepatirto. Tai permainų, kurios yra neišvengiamos, gamtos jėgų veiklos rezultatų simbolis. Apie tai, kokios permainos laukia, turi papasakoti kaimyninės kortos. Tačiau bet kuriuo atveju ši korta numato neplanuotas permainas, suteikia šansą naujam startui gyvenime. Galas – pabaiga, mirtingumas, griovimas, korupcija.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Simbolizuoja baimę prieš permainas, reikalų sustojimą, darbą per jėgą. Gali reikšti psichinį letargą. Jei šalia yra geros kortos, tai reiškia lėtą judėjimą link permainų. inertiškumas, nepaslankumas, miegas, letargija – mieguistumas, apatija, suakmenėjimas, nakvišumas.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

pasikeitimas, naujos pradžios, pabaigos, transformacija, Senojo ciklo pabaiga – naujojo pradžia, paleisk praeitį, nebijok būti pats atviras, vienos durys užsidaro – kitos atsidaro, kelių persiskyrimas, priimant tai kas neišvengiama, nusileidimas į kasdienybę, priimti pasikeitimų ciklus.

Mirtis

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “mirtis” / “giltinė”.

Add Comment