Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Praradimai

Žalias stalas, žaidimų kortos, pralaimėtojas ir jo oponentas.Pralaimėjęs vyras nusiminęs, galvą atlošęs, galvoja sunkias mintis “ką dabar daryti”, atrodo, kad pralaimėjo su dideliu minusu.Tas, kuris laimėjo, gali būti sukčius, apgavikas, viena ranka po stalu, jis. ką slėpti, taip pat, monetų krūvelė šalia jo tarsi sako, kad žaidimas jam galbūt uždirba ir jis ne pirmą kartą nugali kitą.
Galimos reikšmės :
1.Pagrindinė reikšmė – pralaimėjimas, praradimas (sėkmės, pinigų), nesėkmė dėl savo neatsargumo, oficialus atmetimas (pinigų ir turto klausimais).
2.Įvykis – sutrikimas, patekimas į sudėtingą situaciją dėl savo kaltės, spąstai. sąranka, banalus pralaimėjimas kazino, bet kokios rūšies irr (lažybų.lošimo automatai ir kt.), nesėkmė, rizikingas veiksmas, blogas sandoris ir kaip pasekmė finansiniai ar turtiniai nuostoliai
3.Asmuo – susirūpinęs, lengvabūdiškas, rizikuojantis, sukčiaujantis, kortelė gali rodyti priklausomybę (lošimas)
4.Sveikata – reikalingas gydymas, reikia kreiptis į gydytoją / širdis / kraujagyslės / širdies priepuolio rizika, pasirinkti prevenciją ar gydymą
5.Asmeniniai santykiai – nesaugumas dėl vieno partnerio, priklausomybė nuo kito, išsiskyrimo ar skyrybų rizika, nerimas ir rūpesčiai.
6 Laikotarpis – vasara, rugpjūtis, 19-22 d., dienos metas – vakaras, naktis

Praradimai

Paveikslėlyje vaizduojama Saulės akies korta įvardijama kaip “Praradimai”.

Add Comment