Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Liūdesys

Aprašymas – liūdna moteris, liūdno veido, prislėgtų minčių, suvokianti savo slegiančią egzistenciją, ir niekas nedžiugina jos širdies – nei graži figūra, nei prižiūrėta išvaizda, nei patogumai ir gerovė namuose. Na, ką aš galiu pasakyti, vidutinio amžiaus krizė mus ištiko Nors tiksliai nežinome, kas sukėlė liūdesį – jo priežastis yra paslėpta, reikia ieškoti savyje (pažvelkite į šalia esančias kortas, kad gautumėte užuominų).

Galimos reikšmės :        
1.Pagrindinė reikšmė – liūdesys, melancholija, nusiminimas.
2. Įvykis – viskas vyksta ne taip, kaip norėtųsi, esate atstumti, nepasiekėte tikslo, diena nėra gera.
Asmuo – melancholiška, jautri, vieniša, liūdna, prislėgta, nusivylusi, neužtikrinta, jaunesnė nei 40 metų moteris
4.Sveikata – gilus nuovargis, skydliaukės ligų rizika, moterų sveikata, prislėgta nuotaika, susilpnėjęs imunitetas, dažnai įsivaizduojamos arba vidinės nuotaikos sukeltos lėtinės ligos, nepagrįstas nerimas.
5. Asmeniniai santykiai – stiprus susvetimėjimas santuokoje (po daugelio metų), vidinės problemos sąjungoje, ypač sekso srityje, vieno iš partnerių gyvenimo orientacijos, tikėjimo savimi ir mylimuoju praradimas, įtarimas išdavyste, orientaciniai bendravimo sunkumai, nors visa tai dar įmanoma suvaldyti, bet jei užsitęsia, galimas atotrūkis. Taip pat korta gali rodyti ilgą vienatvę, su išorine gerove ir nedaloma meile.
6. Laikotarpis – ruduo, rugsėjis, nuo 1 iki 20, paros metas, vakaras.

Liūdesys

Paveikslėlyje vaizduojama Saulės akies korta įvardijama kaip “Liūdesys”.

Add Comment