Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(10) “Dalgis” Kortos reikšmė

Dalgis reikalauja apsispręsti, tai žlungančių planų simbolis, perspėjimas būti atsargiam. Šalia blogų kortų tik sustiprina jų reikšmę. Dalgis pavaizduotas padėtas ant nupjautų javo pėdų. Iš gilios senovės žinome, jog tai giltinės atributas, kuriuo nuimamas derlius. Kiekvienam įvykiui ar veiksmui – savo laikas, ir tai kas vyksta – neišvengiama. Iš Taro kortų prisimename, kur vieno gimimas, kito mirtis. Šį procesą simbolizuoja nupjautų javų pėdos. Javai buvo pasėti, išaugo ir dabar nuimtas derlius. Tai galutinis ir negrįžtamas procesas, tačiau duoda pradžią kitiems. Iš grūdų bus kepama duona ir sėjami kiti javai. Tai grūdo mirtis ir duonos gimimas. Dalgis – tai laikas, įvykių seka.

Pagrinde pasąmonėje yra įprasta laikyti pjaunamuosius įrankius blogą reiškiantį pyktį, konfliktinius nesutarimus ir pan.

Dalgis – bloga, pavojinga ir įspėjanti korta. Kalbama apie fatališkus įvykius – traumas, avarijas, nelaimingus atsitikimus. Yra tikimybė, jog klausiantysis rizikuoja prarasti darbą, draugą, mylimą žmogų (galima net ir skyrybų priežastis šeimoje). Tačiau spręsti klausimą vienu ar kitu būdu teks, ir kuo korta arčiau klausiančiojo kortos, tuo problemos grėsmingesnės.

Jei DALGĮ supa palankios klausiančiojo kortos, nelaimės galima išvengti. Greta esančios kortos parodo iš kur galima laukti nelaimės. Tik išmintingas ir atsargus žmogus galės pasinaudoti kortų patarimu ir pasipriešinti laukiančioms negandoms. Visais atvejais pats laikas ryžtingai spręsti klausimą, kitaip sakant “griebti jautį už ragų”

Dalgis

Su BLANKOS korta perspėja, jog ne laikas rizikuoti. Vertėtų atidėti keliones, svarbius susitikimus ir sprendimus.
    DOBILU – pavojaus galima išvengti
    PUOKŠTE – kažką gausite, tačiau reikės ir paaukoti
    NAMU – tragiški įvykiai namuose, galimos turto dalybos
    KRYŽKELE – sunkus, tačiau būtinas pasirinkimas
    KNYGA – duomenų ar svarbių dokumentų praradimas
    ŠUNIMI – draugystės nutraukimas
    KARSTU – fatališka nesėkmė
    SODU – žmonės jūsų nesupras, ir nuo to nė kiek ne lengviau

Add Comment