Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Praeitis, dabartis, ateitis būrimas Lenormand kortomis

Yra du būdai interpretuoti šį nesudėtingą trijų Lenormand kortų dėstymą. Vienas iš jų kiek paprastesnis, o atrasis reikalauja šiek tiek daugiau įgūdžių Taro kortų skaityme. Bet kuriuo atveju, apsispręsti kurį metodą naudosite privalu dar prieš užduodant klausimą.

Pirmasis metodas: Praeities, dabarties bei ateities būrimas nesiejant kortų tarpusavyje. Tai paprastesnis būrimas, kadangi kiekviena korta interpretuojama atskirai. Naudojant šį metodą atverčiant kiekvieną kortą nereikia atsižvelgti į kitas dvi atsivertusias kortas, todėl jos reikšmė paprastai siejama su pačios kortos nešama žinute.

Antrasis metodas: Lenormand būrimas praeities, dabarties ir ateities įžvalgoms skaitant visas tris kortas bei siejant jų reikšmes tarpusavyje. Tai labiau kompleksiškas metodas, reikalaujantis nuodugnesnio analizavimo, o pati žinutė gali būti kiek sunkiau išskaitoma, tačiau paprastai yra konkretesnė ir mažiau abstrakti.

Atverskite

 

 

Praeitis

Atverskite

 

 

Dabartis


Atverskite

 

 

Ateitis

Abiem atvejais labai svarbu pasiruošti klausimą dar prieš atverčiant kortas bei nuspręsti kurį interpretavimo metodą naudosite. Sėkmės!

Panašus būrimas: Taro kortos – praeitis, dabartis, ateitis.