Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Praeitis, dabartis, ateitis būrimas Lenormand kortomis

Yra du būdai interpretuoti šį nesudėtingą trijų Lenormand kortų dėstymą. Vienas iš jų kiek paprastesnis, o atrasis reikalauja šiek tiek daugiau įgūdžių Taro kortų skaityme. Bet kuriuo atveju, apsispręsti kurį metodą naudosite privalu dar prieš užduodant klausimą.

Pirmasis metodas: Praeities, dabarties bei ateities būrimas nesiejant kortų tarpusavyje. Tai paprastesnis būrimas, kadangi kiekviena korta interpretuojama atskirai. Naudojant šį metodą atverčiant kiekvieną kortą nereikia atsižvelgti į kitas dvi atsivertusias kortas, todėl jos reikšmė paprastai siejama su pačios kortos nešama žinute.

Antrasis metodas: Lenormand būrimas praeities, dabarties ir ateities įžvalgoms skaitant visas tris kortas bei siejant jų reikšmes tarpusavyje. Tai labiau kompleksiškas metodas, reikalaujantis nuodugnesnio analizavimo, o pati žinutė gali būti kiek sunkiau išskaitoma, tačiau paprastai yra konkretesnė ir mažiau abstrakti.

Atverskite

 

 

Praeitis

Atverskite

 

 

Dabartis


Atverskite

 

 

Ateitis

Abiem atvejais labai svarbu pasiruošti klausimą dar prieš atverčiant kortas bei nuspręsti kurį interpretavimo metodą naudosite. Sėkmės!

Panašus būrimas: Taro kortos – praeitis, dabartis, ateitis.

Ateities būrimas – kaip tai daroma:

Lenormand kortos – tai 36 kortų rinkinys, kurių reikšmė skiriasi priklausomai nuo to, kokia tvarka jos ištraukiamos. Tradicinė tvarka yra tokia:

1. Pirmoji korta vadinama “dabartis” ir reiškia tai, kas vyksta dabar.
2. Antroji korta vadinama “praeitimi” ir atspindi tai, kas įvyko iki šio momento, bet ne tai, kas įvyks vėliau.
3. Trečioji korta vadinama “ateitimi” ir vaizduoja tai, kas įvyks vėliau, bet ne tai, kas įvyko iki šiol ar vyksta šiuo momentu.

Iš pradžių Lenormand kortas naudojo prancūzų aiškiaregiai, kad pasakytų žmonėms jų likimus, tačiau vėliau jas perėmė taro skaitytojai ir kitų formų praktikuotojai.

Lenormando kortose kiekviena korta turi reikšmę ir gali būti skaitoma kaip atsakymas į tam tikrą klausimą. Pavyzdžiui, taurių karalienė gali reikšti žmogų, kuris yra užjaučiantis ir geras, o monetų karalius gali reikšti finansinę gerovę. Lenormand – tai spėjimo technika, kurią galima naudoti įvairiais tikslais. Tai populiari pranašavimo priemonė, tačiau ją taip pat galima naudoti ateičiai nuspėti, pamestiems daiktams surasti ir daugeliui kitų dalykų.

Lenormand – tai šimtmečius gyvuojanti burtų technika sukurta XIX a.