Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Būrimas Lenormand kortomis

Lenormand kortų dėstymas “dienos patarimas” – tai galimybė sutelkti dėmesį į šią dieną, atversti tris kortas kurios gali padėti atrasti svarbią pamoką esamoje situacijoje.

Atverskite

 

 

Esama padėtis

Atverskite

 

 

Veiksmas


Atverskite

 

 

Patarimas

Šio būrimo atskaitos taškas yra esama padėtis. Trijų ekrane matomų Lenormand kortų dėstymo tikslas yra parankus patarimai esamoje padėtyje, tai trumpalaikė informacija kuria pasinaudoti pavyks gerai įvertinus dabartinę savo situaciją. Verta paminėti, kad šios įžvalgos aktualumas labai ribotas (esama situacija nuolat kinta) todėl ne visuomet spėjame atpažinti patarimo esmę. Norint geriau suprasti “Dienos patarimo” metodą verta užsirašyti iškritusias kortas bei atrasti laiko retrospektyviai paanalizuoti įvykių eigą dienos pabaigoje. Tai padės geriau suprasti kortų dinamiką ir sąsają su konkrečios dienos įvykių eiga.

Čia taip pat svarbu suprasti, kad dienos patarimas ne visuomet bus tikslus tais atvejais, kuomet drastiškai keisite planus, priimsite sprendimus va bank, arba leisite kitiems asmenims įtakoti pasirinkimus už kuriuos paprastai esate atsakingas Jūs pats.