Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(11) “Botagas” Kortos reikšmė

Šluota pagrinde simbolizuoja ginčytiną padėtį ir problemas, o situacijai reikalingas apsivalymas. Kortoje dažniausiai pavaizduota šluota ir botagas. Dažniausiai jie būna sukryžiuoti, čia ir slypi kortos esmė. Šluota labiausiai tinka kaip apsivalymui, o botagas (rimbas) bausmei atlikti. Kartais bausmė kad ir skausminga užtai veiksminga auklėjimo priemonė. Primena apie tvarkos poreikį, kas galima ir ko ne. Šluota nuo seno ir raganų transporto priemonė.
Pasąmonėje šluota įspėja, jog esti netikrų draugų. Ką nors šluoti – kelti triukšmus dėl niekų.
Šluota laikoma nelabai geru ženklu klausiančiajam. Dažnai interpretuojama ginčų keliu, kurie kelia disharmoniją ir konfliktus šeimyniniuose santykiuose. Tėvai, vaikai, broliai, seserys, giminės ar bendradarbiai šios kortos parodomi gali tarpusavyje nesutarti. Galima ir bausmė. Korta įspėja, būkite atsargus, nerizikuokite ir nežinomais žmonėmis nepasitikėkite. Sutartims dabar netinkamas laikas.
Tai nemaloni korta tiek šalia klausiančiojo, tiek ir toliau, tiesa kuo arčiau SIGNIFIKATORIAUS, tuo kaltė jo didesnė.
Darbo klausimais įmanomi atleidimai, reorganizacijos, patikrinimai. Čia gerai tinkamas posakis “Nauja šluota gerai šluoja”. Pokyčiai ir dirgikliai,, tačiau daugiausia kortos reikšmę suprasti padės esančios šalia.

Botagas

Su MEDŽIU – galimos ligos
    NAMU – konfliktai namuose, nesipasakokite kitiems, antraip pirmas sužinos tas, kuriam mažiausiai derėtų žinoti.
    GYVATE – niekšybė ar išdavystė
    DEBESIMIS – konfliktas, kuris turėsiąs nemalonių pasėkmių
    SODU – viešas skandalas ar konfliktai visuomenėje.
    INKARU – įsisenėjęs konfliktas
    PUOKŠTE – susitaikymas po konflikto

Add Comment