Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

“Žaismingumas” Kortos reikšmė

Linksmumas ir žaismingumas yra angelų egzistavimo būdas! Jie lydi tave pridedėti linksmumo tavo gyvenime, ir nori kad žinotum jog žaismingumas yra būtinybė o ne prabanga.

Angelai žino: kad turi daugybę įsipareigojimų, kad tau reikia stabilios laiko tėkmės, pinigų, ir kitų resursų. Su šios kortos ištraukimu, angelai nori kad žinotum, jog nuolatinės dozės linksmumo gali padėti įvykdyti tikslus. Tu gali protestuoti kad tu neturi pakankamai laiko, pinigų, ar energijos žaisti. Tačiau, tavo angelai patikina tave kad žaismingumas yra nuostabi investicija kuri nedelsdama duoda pelną.

Kai linksminiesi ir juokiesi, tu atsipalaiduoji. Toks atsipalaidavimas duoda didesnių įdėjų intaką, dvasinius ryšius, Dieviškąją palydą ir jėgas. Su nauju įkvėpimu ir energija gali įgyvendinti savo poreikius daug geriau. Tavo atsipalaidavusi ir spinduliuojanti asmenybė patraukia nuostabius ir paslaugius žmones. Tavo teigiamas požiūris sukuria naujas galimybes. Kai žiūri į gyvenimą tokiu kampu, negali sau leisti nepasilinksminti.

Žaismingumas (Angelų kortos reikšmė)

Spauskite čia jeigu norite atversti kitą kortą.

Add Comment