Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

“Nauja Meilė” Kortos reikšmė

Tavo meilės reikaluose prasideda naujas skyrius ir visai nesvarbu ar su nauju partneriu ar vėl meilė užsiliepsnojo esamuosiuose santykiuose.

Atverk savo širdį naujam Dieviškosios meilės įkvėpimui, per savo gyvenimo partnerystę. Angelai ruošia tave būti informuotam apie naujus žmones atvykstančius į tavo gyvenimą, kaip kad nauji draugai gali būti nepanašūs į prieštai buvusius partnerius. Būk atviras pasikeitimams netgi dabartiniuose santykiuose, ir tvirtai įsikibęs įdėjų nesilaikyk, apie tai kaip galvoji, jog turėtų santykiai atrodyti. Tavo meilės gyvenime tai yra nuostabių pasikeitimų laikas, ir tavęs yra prašoma Dievu angelais sargais pasitikėti, kurie reikalus išspręs su didžiausia nauda.

Pasikeitimai tavo meilėje bus skausmingi tik tuo atveju, jeigu tavo mintys ir elgsena yra griežtai nepalenkiama. Tačiau jeigu tekėsi su meilės srove, tu atrasi išplautas senąsias meilės dalis. Jos yra bus greitai keičiamos naujomis ir suteiks džiaugsmo. Esamieji santykiai gali pasibaigti, arba jie gali suveikti kaip pereinamasis laikotarpis į naujus aistros ir atsinaujinusios meilės laikus. Arba, naujas žmogus gali ateiti į tavo gyvenimą, atnešdamas įkvėpimą ir didžią laimę jums abiems.

Nauja Meilė (Angelų kortos reikšmė)

Spauskite čia jeigu norite atversti kitą kortą.

Add Comment