Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Trys monetos

Didelė tikimybė, kad gausite sunkią užduotį, arba atsakingą darbą. Jeigu stengsitės – jums bus atlyginta, jeigu pasitelksite visus savo sugebėjimus – atlygis pranoks jūsų lūkesčius. Tai gali reikšti, kad viskas priklauso tik nuo jūsų ryžto.

Trijų monetų taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Pašaukimas – polinkis, mainai, kvalifikacija – su įgūdžiais, darbo jėga; dažniausiais, kaip ten bebūtų, priimama kaip kilmingųjų korta, aristokratijos, šlovės, garbės. Puikiai atliktas darbas.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Vidutinybė darbe ir kitur, vaikiškumas, smulkmeniškumas, silpnumas – silpnybė. Interpretacija priklauso nuo šalia esančių kortų.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Meistriškumas, bendradarbiavimas, komandinis darbas, planavimas, profesinis augimas, materialus padidėjimas, savęs įrodymas, veiksni strategija, suvokti savo galimybes, ėjimas išvien su kitais, komandinė dvasia, meistriškumo pripažinimas, būti apsėstam dėl detalių, perdaug priklausomas nuo kitų nuomonės.

Trys monetos

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “trys monetos” / “trys pinigai” / “trys pentakliai” / “trys diskai”.

Add Comment