Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Trys kardai

Trys kardai rodo didelį jūsų gyvenimo skausmą, kilusį dėl konflikto. Gali būti kad neteksite partnerio arba draugo. Šis skausmas gali reikšti ir kitas su artimų žmonių netekimu susijusias problemas.

Trijų kardų taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Pašalinimas, panaikinimas, nebuvimas, atidėliojimas, dalijimasis – skyrimasis, trūkumas, išplitimas, ir viskas ką korta vaizduoja natūraliai.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Susvetimėjimas, atitolimas, klaida, praradimai, netvarka – nesutarimai,  atitraukimas (dėmesio), pasimetimas – nežinojimas ką daryti. Susitikimas su tuo kuriam užklausėjas yra pažadėjęs; taipogi vienuolė.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Žalojimas, netikėjimas, atmetimas, priėjimas prie reikalo esmės, logikos triumfas prieš emocijas, plyšys tarp dviejų mylimųjų, jaustis viduje įskaudintu, skausmingos tiesos išsiaiškinimas, jautis nuviltu, jausmas kaip kad kiti nori tave įskaudinti, būti apgaudinėjamu, baimė prarasti savo partnerį, pavydžios fantazijos padariniai, noras kažką emocionaliai įskaudinti.

Trys kardai

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “trys kardai” / “trys kalavijai” / “trys kristalai”.

Add Comment