Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Taurių karalius

Taurių karalius yra pasaulietiškas, progresyvus ir kūrybingas žmogus. Jis jau yra atradęs savo vietą šiame pasaulyje, turi tvirtą motyvaciją ir tvirtą savo nuomonę. Jis turi pakankamai vidinės jėgos ir gali teigiamai įtakoti gyvenimo pokyčius. Su kitomis taurių kortomis – jis reiškia gilų emocinį ryšį su subrendusiu ir patikimu vyru.

Taurių karaliaus taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Sąžiningas vyras, verslo vyras, teisė arba teologija (kunigų seminarija); atsakingas, atsikratęs įsipareigojimų; taipogi teisingumas, nešališkumas, menai ir mokslas, įskaitant ir tuos kurie išpažįsta mokslą, teisę ir menus; kūrybingas išsilavinimas – inteligencija. Atviras tad kyla pavojus būti apgautam ir šalia esančio žmogaus.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Negarbingas, dviveidis žmogus, suktybė, reiklumas, griežtumas, neteisingumas, yda, skandalas, praradimai, pralaimėjimai.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Stabilumas, išmintis, diplomatija, dosnumas, parama, emocinis saugumas, žmogiškos prigimties supratimas, išmintingas asmuo, priimant trūkumus, laikyti galvą krizėje, veikimas pagal kontroliuojamas emocijas negu pagal instinktą, įvertinat situaciją, subalansuotos atmosferos sukūrimas.

Taurių karalius

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “taurių karalius” / “taurių vyras”.

Add Comment