Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stiprybė

Tai sveikata, stiprybė, ištvermė. Šviesos jėgos jūsų pusėje. Drąsiai susidorosite su visomis kliūtimis ir problemomis. Ištvermė padeda dideliuose projektuose ir siekiuose. Ar turėsite patikimų partnerių – parodys greta einančios kortos.

Stiprybės taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Reiškia narsumą, kovą su likimo nepastovumu, kūrybines jėgas ir protinių bei emocinių jėgų bendradarbiavimą. Mokėjimas pažaboti aistras. Gera sveikata ir savijauta – net ir psichinė. Noras pasiūlyti savo pagalbą visiems, kam jos reikia. Tikslo pasiekimas. Jėga, energija, veiksmas, drąsa, didžiadvasiškumas.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Simbolizuoja silpnumą, nusižeminimą, nepasitikėjimą savimi, blogą sveikatą, baimę, pašalinių įsikišimą į jūsų gyvenimą. Kai kuriais atvejais reiškia, kad kai kurie troškimai pasmerkti nesėkmei arba jų atsisakymą bijant sunkumų. Despotizmas, piktnaudžiavimas jėga, silpnybė, nesantaika – nesutarimas.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Stiprybė, drąsa, savimonė, gailestis, susidūrimas su realybe, paimant savo gyvenimo kontrolę, mokymasis priimti atsakomybę už savo veiksmus, sugebėjimas priimti netobulumą, būti tolerantišku kitų klaidoms, vidinė stiprybė, instinktyvių reakcijų sąmoningumas.

Stiprybė

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “stiprybė” / “jėga” / “galia”.

Add Comment