Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Šešios lazdos

Būsite gausiai apdovanoti už pastangas. Jūsų sėkmė didinga ir pergalinga. Taip pat įspėja – nesipuikuokite laimėję, nes prarasite draugus. Sėkme džiaukitės be egoizmo ir nebūkite abejingi kitiems.

Šešių lazdų taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Ši korta buvo taip sumodeliuota kad galėtų turėti kelias reikšmes piešinyje – tai nugalėtojo triumfas bet tai taipogi geros (didelės) naujienos, kurios gali būti nešamos karaliaus pasiuntinio; tai laukimas (vilijimasis), karūnuotas su jo pačio troškimu, vilties karūna ir tt. Tai taipogi gali reikšti kad tarnai gali prarasti pasitikėjimą savo šeimininkais arba kad jauna dama gali būti išduota savo draugų.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Nuogąstavimas, baimingumas, bloga nuojauta, baimė, kad pergalingas priešas prie vartų, klasta, išdavystė, lojalumo nebuvimas, kaip kad vartai atveriami priešui. Taipogi išsipildymas atidėliotos vilties.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Išdidumas, pergalė, atpildas, įvykdymas, sulaukti audringo pasveikinimo už savo veiksmus, būti dėmesio centre, jaustis patyrusiu, poreikis pirmauti, eisena atitinkanti būseną, atsisėdant ant eikliausio žirgo, būti perdaug išdidžiu kad pripažinti tiesą, jaustis pranašesniu už kitus.

Šešios lazdos

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “šešios lazdos”.

Add Comment