Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Saulė

Saulė yra Šviesa, džiaugsmas ir gyvenimo pagrindas. Tai yra sėkminga pradžia ir teigiami poslinkiai. Viską ką darysite, lydės sėkmė. Ypač sėkminga kuriantiems šeimą.

Saulės taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

praktiniame plane ši korta gali reikšti greitą vaiko gimimą. Sakoma, jog tai pati pozityviausia arkano korta. Reiškia laimę, materialią gerovę, gerą sveikatą, didelius pasiekimus bet kurioje veiklos srityje. Išradingumas, aplinkinių pagarba, žodžiu – gyvenimo aušra. Šventė dėl didelio pasisekimo – triumfas, apdovanojimas, optimizmas, gera ateitis. Taip pat reiškia ilgalaikių norų išsipildymą: vaiko gimimą arba džiaugsmą dėl vaikų pasiekimų. Saulė – norų išsipildymas. Materialinė laimė, sėkmingos vedybos, pasitenkinimas.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

reiškia sunkumus kontaktuojant su žmonėmis, problemas santuokoje ir partnerystėje, nesusipratimus, neteisingus sėkmės įvaizdžius, nereikalingą rūpestingumą, aktyvumą, kuris neduoda rezultatų. Kai kada reiškia problemas dėl sveikatos ar šeimynines bėdas. Šioje pozicijoje korta reiškia, kad visa palanki Saulės įtaka yra nusilpusi. Sėkmė bus pasiekta, bet tik po didelių pastangų. Viltys ir svajonės širdies reikaluose išsipildys nepilnai. Galimas laikinas išsiskyrimas su mylimu žmogumi.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Komunikavimas, dalijimasis, laimė, džiaugsmas, pozityvi energija, kūrybingumas, augimas, pasitenkinimas meilėje, nauja draugystė, jaustis pakylėtam, teigiamas atlikimas, tikėti savo galimybėmis, pasitikėjimas savimi, būti dėmesio centre, būti apšviestam prožektorių.

Saulė taro korta

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “saulė”.

Add Comment