Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Santūrumas

Santūrumas/Saikingumas tai pusiausvyros korta, kuri atskleidžia tam tikras jūsų elgesio problemas. Jeigu norite išvengti problemų, turite apgalvoti savo elgesį ir apsispręsti dėl kuklumo savo asmens atžvilgiu.

Santūrumo taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Ši korta reiškia dvasinių ir fizinių jėgų atsinaujinimą. Prideramas mąstymo būdas, prisitaikymas prie esančios padėties, susitaikymas, ramumas ir pusiausvyra požiūryje į gyvenimą ir aplinkybes. Stabilumas, sėkmė darbuose. Kai kada, jei korta iškrenta po blogos – reiškia pergalę prieš likimo nepastovumą. Ekonomika, saikingumas, taupumas, valdymas, reikalų tvarkymas, būstas.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Kalba apie neteisingą požiūrį į gyvenimą ir aplinkinius žmones, apie perdėtą emocionalumą, užsiplieskimą, nuotaikų permainas, apie nenuspėjamus ir neprotingus poelgius. Perspėja apie tai, kad nesiimtumėt per daug darbų, o taip pat apie tai, kad nebandytumėt į vieną sujungti malonumus ir reikalus. reikalai/dalykai susiję su bažnyčia, religijos, sektos, kunigystė; taipogi išskyrimas, nelaimingos kombinacijos, rungtyniaujantys interesai.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Savikontrolė, kompromisas, saikumas, dorybė, idėjų sumaišymas, harmonija ir supratingumas, raktas į sėkmę – nuosaikumas, alcheminiai procesai, bendradarbiavimo atpažinimas, gydomoji energija.

Santūrumas

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “santūrumas” / “nuosaikumas” / “saikingumas”.

Add Comment