Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Penkios taurės

Penkios taurės – tai emociniai ryšiai su aplinka. Jeigu jums trūksta pozityvumo ir optimizmo – jūs jausite nusivylimą ir apgailestavimą. Taip pat, ši korta reiškia giminystės santykius, įsipareigojimus artimiems giminaičiams.

Penkių taurių taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Tai praradimų – pralaimėjimų korta bet kartais reiškia atvirkščiai; trys taurės buvo paimtos bet dvi dar liko. Tai korta paveldėjimo, tėvonija, perdavimas, bet neatsižvelgiant į troškimus – norus; kai kada tai korta vestuvių, bet ne be kartumo ar sužlugdymų. Kitos prasmės yra palankiai kitokios – rodančios laimingas vestuves, tačiau aplamai tai nusivylimo korta.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Naujienos, sąjungos, giminystė, bendri bruožai, artumas, protėviai, netikri projektai – sumanymai; sugrįžimas – pvz. kokio giminaičio kuris buvo nematytas ilgą laiką, apsireiškimas.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

praradimas, nusivylimas, emocinis pasimetimas, apmaudas, jaustis meilės nuskurdintam, patirtis kuomet buvo kažkas atimta iš jūsų, jausti liūdesį ir sielvartą, apgailestavimai dėl prarastų galimybių, pasikeitimas prioritetuose, priėmimas taip kaip yra, emocinis atsisakymas keistis, noras pakeisti praeitį, emocinis nestabilumas.

Penkios taurės

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “penkios taurės”.

Add Comment