Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pasaulis

Pasaulis yra didžiulis ir nuolat augantis, bręstantis. Tai rodo, kad jums gali tekti keliauti, pažinti. Grynai fizine prasme, gali reikšti didelius darbus, didelius miestus. Dvasiškai tai gali reikšti, kad pasieksite pilnatvę, dvasinę brandą. Tai nusistovėjęs, pilnas vidinės pusiausvyros gyvenimas, kuris yra sėkmingas tiek dabar, tiek ir ateityje, net ir pakeitus gyvenamą vietą.

Pasaulio taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Sėkmės, norų išsipildymo, tikslo pasiekimo, ateities planų simbolis. Laukia eilė gerų įvykių, kurie duos gerą vaisių. Simbolizuoja kažkokio gyvenimo etapo pabaigą ir naujo pradžią. Gali reikšti aplinkinių palankumą, oficialų pripažinimą, pagyrimą, savo veiksmų teisingumo įsitikinimą. Tikėjimas ateitimi. Kai kuriais atvejais – gyvenamosios vietos pakeitimas ir tolima kelionė.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Ši korta kalba apie tai, kad laikas didelėm permainom į gerą dar neatėjo. Laukiamų rezultatų dar nebus. Vienok, nepraraskit vilties! Kartais tokia kortos padėtis reiškia sėkmę, sujungtą su nusivylimu, arba pralaimėjimą meilėje. Inertiškumas, nepaslankumas, nekintamumas, pastovumas, sąstingis, nuolatiniškumas.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Užbaigimas, pilnatvė, laisvė, kosminė meilė, laisvė kylanti iš baimės, atlygis už sunkias pastangas ir darbą, metas tau ir kitiems švęsti, jausmas kad pasaulis yra tavo rankose, kelionės mintimis ir realybėje, užsibrėžtų tikslų pasiekimas, sprendimo atradimas, jausti vienybę su visata.

Pasaulis

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “pasaulis”. Jeigu sutinkate šią kortą su prierašu “taika” tai žinokite, jog prieš Jūsų akis nemokšiškas vertimas iš rusų kalbos, kadangi ši korta neturi nieko bendro su taika.

Add Comment