Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Magas

Magas – tai įtakingas žmogus, sumanus ir protingas, kuris gali įkūnyti visas idėjas. Jis gali reikštis verslo ir politikos lygmenyje, visur kur reikia lankstumo, išradingumo ir išmąnymo. Tai aukšto lygio profesionalas, kuriuo pats galite tapti, vystydamas savo talentus.

Mago taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Korta reiškia meistriškumą, lankstumą, miklumą, iniciatyvą, norą rizikuoti, savo jėgų panaudojimą, sugebėjimą vesti reikalus ir suprasti žmones. Meistriškumas, Kvalifikacija, Diplomatija, Adresas, Sakyti kalbą; Negalavimas, Skausmas, Praradimai; Tragedija, pasitikėjimas savimi, valia; Klausimo Uždavėjas (Jei vyras)

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

simbolizuoja neryžtingumą, nedrąsą ir neužtikrintumą, niekinamą požiūrį į save, nemokėjimą panaudoti savo sugebėjimų ir talentų. Gydytojas – terapeutas, Magas, protine liga, Gėda, negarbė, nerimas – susirūpinimas.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Iniciatyvus, įkalbamas, sąmoningas supratingumas, veiksmas, suvokiantis savo galimybes, išmintis yra raktas į sėkmę bet neapgaudinėk savęs kad žinai visus atsakymus, susikoncentravimas į tikslą.

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “magas” / “stebukladarys” / “burtininkas” / “žavėtojas”.

Add Comment