Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kvailys

Kvailys yra labai galinga korta taro derinyje. Tai neišvengiami pokyčiai, rizika, seno gyvenimo būdo atmetimas, savanoriškas praeities atsisakymas. Jeigu tai darbo korta, tai visą atsakomybę už veiklą ir jos rezultatus prisiimate patys.

Kvailio taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Ši korta gali reikšti naujo gyvenimo ciklo pradžią, bet kokius naujus reikalus. Čia yra energija, optimizmas, laimė ir jėga. Parodo netikėtas, neplanuotas aplinkybes, įvykius, kurie gali perversti esamą reikalų padėtį. Taip pat reiškia sprendimų darymo būtinumą. Kvailybė, kvailystė, beprotystė, manija, išlaidumas, ekstravagancija, apsvaigimas, kliedesys, siautulys – įtūžimas.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Kalba apie neramią ir impulsyvią veiklą, apie neapgalvotus poelgius. Simbolizuoja beprotystę ir neatsargumą, bereikalingą energijos švaistymą, o taip pat laiko ir jėgų. Kartais reiškia asmenybę, kuri pradeda iš karto daug darbų, bet nieko nepabaigia, o taip pat nepavargstamai ieško aplinkos pakaitalo. Nerūpestingumas, aplaidus, nebuvimas, išdalijimas, išplatinimas, nerūpestingumas, apatija, negaliojimas, niekumas, tuštuma, savimeilė.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

impulsyvumas, trumpalaikis susižavėjimas, aklas tiesai, patiklus kaip vaikas, tyras ir nepaperkamas, amžinas optimistas, pasiryžęs šokti į bet ką, priima kiekvieną nuotykį tokį koks yra, savaiminis ir nerūpestingas, vykstantis į asmeninius ieškojimus, impulsyviai pakliūnantis į nežinomybę.

Kvailys

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “kvailys” / “juokdarys” / “beprotis” / “naivuolis”.

Add Comment