Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kovos vežimas

Jūsų laukia ilga kelionė, didelis gyvenimo pasikeitimas. Taip pat vežimas gali reikšti jūsų asmeninę jėgą ir ištvermę. Darbai bus sunkūs, bet nuversite kalnus ir pasieksite pergalę.

Kovos vežimo taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Reiškia vystymąsi, ekspresiją, audringą praktinę veiklą. Psichikos srity – savikontrolę, savigarbą, valios jėgą, pergalę prieš likimo smūgius – ir visa tai todėl, kad turi palankius charakterio bruožus. Realybėje korta kalba apie sėkmę, pasiektą savo paties jėgomis, o ne atsitiktinumo. Taip pat pranašauja sėkmę darbe ir kelionėse – dažnai tolimose. Galima traktuoti ir kaip dorovingo gyvenimo ir atsakingumo simbolį. Pagalba, dievo apvaizda; taipogi karas, triumfas, spėjimas – prielaida, kerštas, bėda.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Kovos vežimo korta kalba apie psichinės pusiausvyros trūkumą, apie nepasitikėjimą, svetimą įtaką ir neigiamą aplinkinių įtaką. Taip pat traktuojama kaip nereikalingas keliaklupsčiavimas prieš atgijusias tradicijas bei savęs paties apribojimą. Realybėje ši korta pasakoja apie konfliktus su teisėtvarka arba apie netikėtus teisminius reikalus. Maištas, riaušės, ginčas, kivirčas, debatai, bylinėjimasis, pralaimėjimas.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

stropumas, valios jėga, nuoširdumas, atkaklumas, ištvermingumas, minčių ir jausmų kontrolė, būti tempiamam į dvi kryptis, mokymasis leistis teisingu keliu, seksualinis meistriškumas, būti sėkmingu, ryžtingumas laimėti bet kokia kaina, pergalių stokojimas, įtempti nuotykiai ir rizika, būti vairuotojo vietoje, protinės ir fizinės kelionės.

Kovos vežimas

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “kovos vežimas” / “vežimas” / “kovos karieta” / “ozirio karieta” / “ozirio vežimas”.

Add Comment