Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Įsimylėjeliai

Tai meilės ir rizikos korta. Meilė visada susijusi su nežinomybe, o rizika su lošimais. Tai dvi skirtingos pusės, kartais visai nesuderinamos, su skirtingomis ateities perspektyvomis. Nebijokite meilės ir rizikos, net ir tuo atveju, jeigu patirtis būtų skausminga. Ar jūsų pasirinkimas sėkmingas – rodys kitos šalimais einančios kortos.

Įsimylėjėlių taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Realiame gyvenime simbolizuoja emocinį, širdies ryšį, o taip pat žmogaus, kuris jus papildys, atsiradimą. Kartu su gerom kortom gali reikšti šeimyninį ryšį, partnerystę. Meilė ir draugystė. Kai kada malonūs draugiški susitikimai ir pilni abipusio džiaugsmo ryšiai. Potraukis, meilė, grožis, teismų išvengimas

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Psichikos srity reiškia prieštaravimus, vidinį susidvejinimą, konfliktą su savimi. Gali būti chaoso ženklas, taip pat sumišimo, jausmų stabilumo trūkumo. Realybėje ši korta kalba apie išsiskyrimą, meilės planų griūtį. Nesėkmė, kvaili projektavimai, dizainai.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

Meilė, užbaigtumas (pilnatvė, išpildymas), pasirinkimas, pagunda, prisipažinimas – pasisakymas, meilės jėga ir tai kaip mes su ja susitvarkome, ką tu nori pasakyti su žodžiu “meilė”?, ieškant vientisumo, būti atviram savo vertybėms, seksualinė harmonija, danguje suplanuoti santykiai, romantikos poreikis, jaustis lygiu kitam, atliekant sprendimą, žinojimas kas tau asmeniškai yra gerai ir kas blogai, neturintis sąjungos.

Įsimylėjeliai

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “įsimylėjėliai”, “meilužiai”, “mylimieji”.

Add Comment