Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dvi monetos

Du, kaip visada, yra susiję su pokyčių ir pusiausvyros jėgomis. Du pentakliai gali reikšti gerą ar blogą, tačiau tai yra stiprus rodiklis, kad status quo bus sutrikdytas. Jūsų ateityje bus iššūkių, bet jūsų likimas iš esmės yra jūsų rankose, taigi galutinis rezultatas priklauso nuo to, kaip jūs reaguojate į šiuos iššūkius. Geriausias rezultatas yra tas, kurį galima pasiekti atsargiai ir kruopščiai planuojant.

Dviejų monetų taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Vienoje rankoje tai reprezentuojama kaip linksmumo korta, poilsio ir pramogų susietumas, kuris yra šio kūrinio tema; bet jis taipogi skaitomas kaip kad naujienų ir žinučių rašyme, kaip kliūtys – agitacija, bėda, įsivėlimas. Kitas skaitymas rodo kad bėdos yra greičiausiai įsivaizduojamos nei tikros.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Priverstinis linksmumas – linksmybės, apsimestinis pasimėgavimas, tiesioginis pojūtis, rašymas ranka, kompozicija, apsikeitimas laiškais. Taipogi blogas ženklas – priešiškimas, neteisingumas.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

balansavimas, taiklumas, lankstumas, suktybė, mitrumas tvarkantis su materialiais dalykais, prisitaikymas prie santykių poreikių, daugelio dalykų darymas tuo pačiu metu, tvarkantis su keletu problemų iš karto, jausti pasitikėjimą savo galimybėmis, linksmintis, žongliruoti su pasirinkimais, būti pasiruošusiam eiti pasroviui, pasikeitimų supratimas.

Dvi monetos

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “dvi monetos” / “du pinigai” / “du pentakliai” / “du diskai”.

Add Comment