Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Atsiskyrėlis

Atsiskyrėlis reiškia, kad jums reikia vidinio apmąstymo. Taip pat, tai gali reikšti stabdį, jeigu veiksite neapgalvotai. Kartais reikia atsitraukti, pailsėti, pabūti su savimi, toli nuo minios. Neverta imtis jokio projekto, kol neapgalvoti visi ėjimai, neišnagrinėti visi pliusai ir minusai

Atsiskyrėlio taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Ši korta simbolizuoja dvasinių turtų paiešką ir įsigilinimą į savo vidinį pasaulį, o taip pat pusiausvyrą, atsargumą, vidinį susikaupimą, vikrumą. Kai kada nurodo vienatvę ir atsiribojimą nuo gyvenimo, bet situacija gali susiklostyti taip, kad laikina vienatvė – tik į gera. – Protingumas, apdairumas, atsargumas; taipogi ir net labiau – išdavystė, disimiliacija, suktybė, korupcija.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Reiškia pagalbos atsisakymą, užsispyrimą, įtarumą, neproduktyvaus gyvenimo stiliaus tęstinumą, o taip pat nereikalingą paslaptingumą ir atsargumą. Kai kada gali reikšti savarankišką gyvenimo tikslo siekimą, kai kada – emocionalų ryšį su dvasinga ir labai išmintinga asmenybe. Slėpimasis – maskavimasis, apgaulinga išorė, politika, baimė, atsargumas be priežasties, kabliukas – masalas.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

diskriminacija, taktiškumas, atsiskyrimas, pasitraukimas, vidinės išminties ieškojimas, žinojimas yra našta, baimė kad paslaptis bus atskleista, bet kokia kaina reikalinga tiesa, noras būti vienumoje, klausimų ieškojimas savyje, krypties ir pamokymų ieškojimas, atsitraukimas nuo santykių.

Atsiskyrėlis

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “atsiskyrėlis”.

Add Comment