Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aštuonios monetos

Aštuonos monetos rodo, kad esate įsitraukęs į kūrybinį darbą, kuris reikalauja meistriškumo ir išmąnymo. Gali būti, kad jūsų pomėgis, hobis taps jūsų darbu ir pagrindine veikla, kuri atneš jums finansines pajamas. Kuo labiau augs jūsų meistriškumas ir įgūdžiai – tuo geresnė bus jūsų finansinė padėtis.

Aštuonių monetų taro kortos reikšmė interpretuojama skirtingai priklausomai nuo atsivertusios kortos padėties:

KORTA IŠKRITUSI TIESIAI:

Darbas, įdarbinimas, įgaliojimas, meistriškumas, įgūdžiai profesijoje ir versle. Jaunas vyras versle kuris turi santykių su klausėju; tamsi mergina.

KORTA IŠKRITUSI APVERSTA:

Tuščios – nieko vertos ambicijos, tuštybė, godumas, griežtumas, lupikavimas – palūkanavimas. Kitas skaitymas teigia kad užklausėjas bus kompromituojamas pinigų skolinimo dalykuose.

PAGRINDINIAI REIKŠMINIAI ASPEKTAI:

įgūdžiai, stropumas, disciplina, išmanymas, atsidavęs darbui, kantri gamyba, atsiperkantis atkaklumas, kruopštus dėmesys detalėms, pasikartojanti ar nuobodi situacija, naujų įgūdžių mokymasis, išminties platinimas.

Aštuonios monetos

Paveikslėlyje vaizduojama Taro korta, priklausomai nuo šaltinio įvardijama kaip “aštuonios monetos” / “aštuoni pinigai” / “aštuoni pentakliai” / “aštuoni diskai”.

Add Comment