Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Viltis

Moteris, atsirėmusi į inkarą, žvelgia į tolį, dešine ranka remia galvą, ilgai sėdi vargšė moteris, pavargusi nuo ilgo laukimo.Jūra nėra rami, banguoja ant laivo keteros, veržiasi į krantą, rausvas saulėlydis, putotos bangos, išorinė moters ramybė audringoje stichijoje. Galime ilgai filosofuoti apie šią kortą, aprašydami simbolius ir ženklus, bet tegul kiekvienas tai daro pats, korta turi prieštaringą energiją, todėl galite padaryti keletą skirtingų išvadų dėl interpretacijų.
Galimos reikšmės :   
1.Pagrindinė vertybė – viltis, įkvėpimas (tiems, kurie yra laive ir mato žemę), perspektyvos dar nėra tokios aiškios, tačiau pasitikėjimas, patikimumas, siekis, atkaklumas gali atvesti prie norimo rezultato.Tačiau yra ir pavojus, ilgas laukimas ir galimas nusivylimas nuo jo,
2. Įvykis – artimiausia ateitis, kelionės, išvykos, ko tikimės. Esant palankiam scenarijui – visų problemų sprendimas, nesvarbu, kokios sudėtingos jos būtų bet kurioje srityje, o neigiamam – netinkamam, nieko neįvyks, galimas santykių nutrūkimas.
3. Asmuo-žmona iki 45 metų, turistai, doko darbininkai, jūreiviai.
4.Sveikata – vidinės psichologinės būklės problemos, gūžys, skysčių laidumo problemos, kepenų ligos.
5. intymūs santykiai: moteriai, jei viskas klostosi gerai, išsipildo jos troškimai ir viltys; vyras nori būti saugiose rankose, realizuoti save poroje. Į pačią santykių kokybę ir esmę reikėtų žvelgti iš gretimos pusės. Ši kortelė nesuteikia vienareikšmiškumo, vienintelis dalykas, kad žmonės laikinai ne vietoje, bet ar jie bus, mes ištrauksime arba pažiūrėsime į aplinką.
6. Laiko trukmė yra antroji korta, apimanti visus metų laikus ir mėnesius. Su kortomis, atidedančiomis procesą, nepalankioje aplinkoje – trukmė ilga nuo pusės metų iki nežinomybės, kai ateitis neaiški. Su teigiamomis kortomis – nuo mėnesio iki šešių mėnesių/metų. (Pavyzdžiui, su kūdikio korta ji rodo moterį, laukiančią nėštumo, ir kaip rezultatas – noras išsipildė, laukiama gimdymo).

Viltis

Paveikslėlyje vaizduojama Saulės akies korta įvardijama kaip “Viltis”.

Add Comment