Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Užsienietė

Aprašymas : graži, puošni, energinga moteris arba šoka arba demonstruoja savo apdarus, jos plaukuose raudona rožė, rankose laiko žalią šaliką, suknelė aukso spalvos su baltu sijonu, puošia skraistės ir raudonos gėlės (Keisti drabužiai, bet ji yra užsienietė, ji gali)

Galimos reikšmės :       
1. Pagrindinė reikšmė -. užsienietis / nevietinis gyventojas /, nauji žmonės aplinkoje, nežinomo pobūdžio veiksnys, turintis įtakos situacijai, turizmas ir atostogos, nežinomas ir dar nežinomas, nesusipratimas, kalbos barjeras,
2. Renginys – šventė, vakarėlis, pasirodymas, būti dėmesio centre, nepageidaujamas kieno nors pasirodymas, augimo galimybės ir perspektyvos, bendravimas – bendravimas ir susirašinėjimas su užsienio šalimis
3. asmuo – ryškus, charizmatiškas, gražus, gali atrodyti keistai arba nepadoriai, ne visada suprantamas kitiems, moterys iki 35 m. Aktorės, modeliai, šokėjos.
4.Zdorov’e-good, rizika pakenkti sveikatai šventėmis ir maistu arba kankinti dietomis, bendras nuovargis.
5. asmeniniai santykiai – gali būti per atstumą. santykiuose sunku rasti bendrą kalbą, tačiau partneriai vienas kitam labai patrauklūs visais atžvilgiais, patinka vienas kitam, kaip dažnai būna pradžioje – kito vertinimas ir savęs demonstravimas. ryšys nėra stiprus, nauja pažintis, perspektyvos neaiškios. kaip variantas aistringas, audringas, trumpalaikis romanas, svaigus jausmų protrūkis.
6. Laikotarpis – ruduo, rugsėjis, spalio pirmoji pusė, dienos metas, vakaras.
Užsienietė

Paveikslėlyje vaizduojama Saulės akies korta įvardijama kaip “Užsienietė”.

Add Comment