Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Priešas

Tolumoje vos įžiūrimas siluetas, paslėptas nakties šešėlių – žmogus, greičiausiai vyras. Vėlyvas keliautojas, užsiimantis savo reikalais, einantis savo keliu, jo laukia tykantis priešas – kitas vyras, tykantis už pastato atbrailos, rankoje laikantis peilį, greičiausiai tik plėšikas, bet tai gali baigtis labai blogai. Yra galimybė, kad skirtingų socialinių klasių kovos (ir priešiškumo ne tik asmeninių skirtumų pagrindu)Įdomu, kad asmuo, rengiantis išpuolį mums atvirai, jis neslepia, tai gali būti, kad jis mano, kad jo veiksmas pateisinamas ir tai yra tik bandymas “dantis už dantį”.

Galimos reikšmės :
1. Pagrindinė reikšmė – paslėpta grėsmė (kuri netrukus paaiškės), priešas, priešiškumas, pasipriešinimas.Pažvelk į kaimyną, iš kur, iš kurio kojos auga.Kardas labai neigiamas, sunku jį sušvelninti, nėra atsakymo.
2. Įvykis – sunkumai, pavojinga situacija, kliūtys, apiplėšimas / planų žlugdymas, esant labai palankiam scenarijui, sunkumai gali būti įveikti.
3.Asmuo – priešiškas, agresyvus, pavojingas, konkurentas, greičiausiai pažįstamas asmeniškai, bet kol kas klausėjas jo nesupranta.Vyras, iki 40 metų.Dėl klausimo, kas konkrečiai ir kaip bus padaryta žala, galite nurodyti dopami.
4.Sveikatos psichologinės problemos, sužalojimai, apsinuodijimas alkoholiu, peilio dūrių, sumušimo rizika.
5. Asmeniniai santykiai – konfliktiški santykiai, užslėptas apmaudas, keršto troškimas, nemalonūs partnerio prisiminimai ar prisipažinimai, apskritai santykių problemos. vienas santykių partneris nemyli kito.
6 Laikotarpis – ruduo, spalio 15-22 d., dienos metas nuo vakaro iki “ankstyvo ryto”.

Priešas

Paveikslėlyje vaizduojama Saulės akies korta įvardijama kaip “Priešas”.

Add Comment