Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pasididžiavimas

Švytinti dama auksu, grožisi savo atspindžiu veidrodyje, kairioji ranka priartėja prie užpakalinės galvos dalies, koketiškai pataiso ir taip tobulus plaukus, ant stalo vešli puokštė, raudonas fonas žemėlapio net įspūdingas, sunkus, tankus energijos.
Galimos reikšmės :
1.Pagrindinė reikšmė – nelengva interpretuoti kortą, čia ir fizinė gerovė ir pasitenkinimas, arogancija, sėkmė, efektas, realizacija, komfortas, čia tinka tos pačios kortos reikšmė iš Čigonų orakulo “Kartais korta rodo sveikų ambicijų pasireiškimą, profesinių lūkesčių ir siekių patenkinimą, tačiau reiškia riziką ir netikėtumus, kurių nereikėtų nuvertinti.
2. Renginys – rezultatų pasiekimas, savigarba, pasididžiavimas kažkuo.apsilankymas brangiame SPA centre, gražiame butike, pas kosmetologą ar plastikos chirurgą, kirpėją.
3.Verson-social lioness, verslo helle, sugulovė, meilužė, vidinis grožis, ne, tik išorinis blizgesys, blizgesys ir blizgesys, žmonės be prietarų ir kompleksų.predstavlya moteris iki 35
4. sveikata – gera, nuo rizikos – skrandžio, galvos skausmų, migrenos, ligų daugiau dvasinio plano.
5.Asmeniniai santykiai – žiūrėkite šalia vienas kito, nes kortos gali rodyti ne privačius, bet abipusiai naudingus santykius, meilužių santykius dažniau nei vedybinius, rodo paslaptis, netikėtumus, pasirinkimus ir varžybas,
6. Laikotarpis – vasara, birželio 1-12 d. Dienos laikas, arčiau vakaro.

Pasididžiavimas

Paveikslėlyje vaizduojama Saulės akies korta įvardijama kaip “Pasididžiavimas”.

Add Comment