Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mažai pinigų

Aprašymas – ant stalo guli vienas banknotas ir šešios smulkaus nominalo monetos, ištrauktos iš matytos piniginės, šalia jos išversta burna, akivaizdžiai paskutiniai piniginės savininko (savininkės) pinigai.

Galimos reikšmės :
1.Pagrindinė reikšmė – skurdas, nepriteklius, finansinė krizė, pinigų trūkumas.
2. Įvykis – viskas, kas susiję su finansine-materialine sritimi su ženklu – (pvz., maža pozicija.s/w nepakanka, nesuteikta premija, gyvenimas iš kredito, mokėjimai, baudos, baudos, pinigų praradimas).
Asmuo – vargšas, skolininkas, kreditorius, kalnas, vyras / moteris, bet kokio amžiaus.
4. Sveikata – laikinai sukrėsta, ligos, kurios yra vangios ir gali tapti lėtinėmis, geriau apsilankyti pas gydytoją, diskomfortiška psichologinė būsena, galima išleisti pinigų vaistams, rizika – virškinimo sistema dėl netinkamos mitybos. Jis taip pat iškrito ant žmogaus su pagirių sindromu – “vamzdžiai dega, noriu gerti, nėra pinigų”.
5. Asmeniniai santykiai – dangus nėra šėšėlyje su mylimuoju – buitiniai sunkumai prideda problemų santykiams, visi jausmai kuklūs, sunkumai greičiausiai laikini.
6. Laikotarpis – bet kuriuo metų laiku, bet kuriuo metų laiku, bet kuriuo metų laiku, bet kuriuo mėnesiu ir bet kuriuo paros metu.

Mažai pinigų

Paveikslėlyje vaizduojama Saulės akies korta įvardijama kaip “Mažai pinigų”.

Add Comment